Рейтинг участников

Логикалық математикадан «Ой дамыту» авторлық олимпиадасының көктемгі кезеңі - 3 сынып

Дата проведения: 12.04.2021 - 30.04.2021

Количество участников: 72

Место ФИ участника Область Населенный пункт Баллы Время
Ақерке Қанат Карагандинская область‎‎ Қарағанды 14 01:26:33.3690850
Ясмин Серік Нур-Султан Алматинский район 13 01:10:00.7185900
Жанат Сейілбетұлы Восточно-Казахстанская область‎ Зайсан ауданы Тасбастау ауылы 12 00:20:00.5401290
Мирас Аманкос Алматинская область‎ Алматы 12 00:56:27.0520350
Альмансур Богембай Нур-Султан Нур-Султан 11 01:11:31.4484560
Ербол Бауыржан Северо-Казахстанская область Акжарский 11 00:34:56.9658920
Арман Анарбек Актюбинская область‎ Ақтөбе 11 01:46:37.3701020
Адина Уалитхан Алматы Алматы 10 01:05:19.9042690
Анеля Джумабаева Алматинская область‎ Алматы 10 00:29:04.7068150
Ислам Расылхан Карагандинская область‎‎ Балхаш 10 00:56:22.7532580
Медет Шүйінішбай Актюбинская область‎ Хромтау ауданы 10 00:25:59.9253960
Арайлым Сәдібекова Актюбинская область‎ хромтау ауданы 10 00:13:31.1914430
Жайдарман Байманова Актюбинская область‎ хромтау ауданы 10 00:02:52.2152570
Нурай Сырым Актюбинская область‎ Актобе 10 01:15:37.8019190
Айқын Айтжан Актюбинская область‎ Ақтөбе 10 01:00:58.2373040
Каусар Жайлмурат Карагандинская область‎‎ Қарағанды 10 00:41:37.6295320
Салих Дадабаев Алматинская область‎ Алмалыбақ 9 01:27:02.7322590
Бекжан Мейрамбек Алматинская область‎ Қоянқұс ауылы 9 00:46:22.3401750
Дінислам Мадиярұлы Нур-Султан Алматы илийский район 9 00:49:37.3835800
Сейілбетұлы Жанат Восточно-Казахстанская область‎ Зайсан ауданы Тасбастау ауылы 9 00:27:15.8665330
Асхат Сейлбек Алматинская область‎ Алмалыбақ 9 01:29:56.6555870
Алан Сихаев Нур-Султан Нұрсұлтан 9 00:46:31.5156570
Іңкәр Жақсылық Актюбинская область‎ Токмансай 9 02:01:37.8665700
Нұрымжан Сембин Актюбинская область‎ Актобе 9 00:20:24.5629670
Алпамыс Әбдіқани Актюбинская область‎ Ақтөбе 9 01:12:22.1308120
Cаягүл Сүлеймен Актюбинская область‎ Хромтау ауданы 9 00:04:03.7186500
Али Балабаев Алматинская область‎ Алматы 8 00:46:28.3682540
Нуртас Шакилов Акмолинская область Алматы облосы,Иле ауданы 8 00:30:28.1173840
Аяжан Бөрібай Карагандинская область‎‎ Балхаш 8 00:55:17.9564660
Айару Мақсұтбек Нур-Султан Есіл ауданы 8 00:35:30.2839300
Ақбота Несіпбек Алматинская область‎ Іле ауданы Еңбек ауылы 8 00:55:47.1461990
Еркеназ Нурдархан Алматы Алматы 7 01:29:24.9418130
Каусар Орынбасар Атырауская область‎ Атырау 7 00:36:11.7750960
Айбек Алый Алматы Алматы облысы, Іле ауданы 7 13:50:22.5105820
Аружан Серікбек Алматинская область‎ Село Қосозен 7 01:00:07.2718450
Медина Үмбет Атырауская область‎ Атырау 7 00:28:09.1579510
Темірлан Срым Атырауская область‎ Атырау 7 00:42:13.5617140
Қуанышбай Кенже Актюбинская область‎ Алға ауданы 7 00:53:03.4546890
Кәусар Жалмағамбет Актюбинская область‎ Ақтөбе 7 00:47:25.3425480
Адият Таскужин Актюбинская область‎ Ақтөбе 7 01:34:44.0381820
Мағжан Саламат Карагандинская область‎‎ Қарағанды 7 00:29:05.0947300
Асель Оразбай Алматы Алматинская область Илийский район 6 01:20:09.0461820
Нұрай Кабетова Карагандинская область‎‎ Балхаш 6 00:57:07.2142930
Алан Бауыржанұлы Атырауская область‎ Атырау 6 00:49:09.8727230
Қарақат Серікбай Алматинская область‎ Алматы 6 2.20:02:21.2280040
Асылжан Қайрат Актюбинская область‎ Ақтөбе 6 00:43:08.2253440
Кәусар Жарқынбай Актюбинская область‎ хромтау ауданы 6 00:27:44.1073650
Алина Ибраимова Алматинская область‎ Акши 6 00:17:15.0026120
Медина Күзембаева Актюбинская область‎ Ақтөбе 6 00:09:56.4000620
Ақжан Кенжебаева Актюбинская область‎ Ақтөбе 6 00:21:53.5084000
Қанат Гарипов Жамбылская область‎ Тараз 6 00:43:53.2734350
Мансұр Досаев Карагандинская область‎‎ Қарағанды 6 01:29:32.3857720
Ертуған Оңталап Алматинская область‎ Каскелен 5 00:42:07.1746240
Гүлімай Тұрдымұрат Карагандинская область‎‎ Приозерск 5 00:47:27.6856190
Сырым Лабақбай Актюбинская область‎ Мартукский район с.Мартук 5 00:39:49.7974710
Сахвадин Дана Алматинская область‎ Жамбыл поселок 5 00:14:36.7389990
Батырхан Сагындыков Карагандинская область‎‎ Балхаш 5 00:57:54.1447450
Жания Ғаббас Западно-Казахстанская область‎ Аксай 5 01:12:41.9112720
Бауыржан Төребай Алматинская область‎ Акши 5 00:08:18.8033810
Мансур Оракбай Акмолинская область Алматы 4 00:29:50.1644210
Мейіржан Сейсембай Алматинская область‎ Іле аудана 4 00:50:19.5631810
Инкар Сарсенбекова Карагандинская область‎‎ Балхаш 4 00:58:58.7173040
Таңшолпан Ахмет Алматинская область‎ Алматы облысы Іле ауданы 4 01:14:10.5817980
Бекнар Муталиев Актюбинская область‎ Актобе 4 00:51:32.9201480
Нурасыл Насыров Западно-Казахстанская область‎ Аксай 4 00:24:47.6734810
Черненко Денис Карагандинская область‎‎ Қарағанды 4 00:32:09.7094540
Тұрбек Ихлас Алматинская область‎ Акши 4 00:05:53.5965530
Асылжан Оңталап Алматинская область‎ Каскелен 3 00:45:20.1421270
Айжан Қабдолла Атырауская область‎ Атырау 3 00:30:32.0500290
Салтанат Канат Актюбинская область‎ Актобе 3 00:37:48.6086080
Кәусар Базарбай Алматинская область‎ Алматы 1 00:27:17.5985670
Бекарыс Тұрапек Нур-Султан Нур-Султан 0 ~