Рейтинг участников

ПОНИ ұлы Тілтану елінде - 3 сынып

Дата проведения: 21.02.2022 - 18.03.2022

Количество участников: 688

Место ФИ участника Область Населенный пункт Баллы Время
Adminovskiy Admin Акмолинская область Нур-Султан 22 00:02:48
Абылай Хамит Жамбылская область‎ Байзакский район 22 01:12:53
Жандос Балабатыров Северо-Казахстанская область Ақсу 22 00:42:48
Нияз Кенжебулат Северо-Казахстанская область Ақсу 22 00:10:41
Әмина Мақсұтқызы Северо-Казахстанская область Ақсу 22 00:09:01
Аяулым Тлеуленова Северо-Казахстанская область Айыртау ауданы 22 00:23:16
Мадина Нұролла Атырауская область‎ Атырау 22 00:19:53
Ханшайым Бекболатова Атырауская область‎ Атырау 22 00:01:53
Азиза Салауатқызы Атырауская область‎ Атырау 22 00:02:53
Саябек Сагидолла Атырауская область‎ Атырау 22 00:02:15
Фатима Есенжан Атырауская область‎ Атырау 22 00:01:20
Азат Амандық Атырауская область‎ Атырау 22 00:02:09
Ханифа Жайлыбай Атырауская область‎ Атырау 22 00:03:01
Ерхан Тажиев Атырауская область‎ Атырау 22 00:01:11
Марям Жәрдем Атырауская область‎ Атырау 22 00:00:59
Қайсар Дулатұлы Атырауская область‎ Атырау 22 00:00:58
Диляра Мырзай Актюбинская область‎ Шалқар 22 00:12:24
Аяна Жолшы Атырауская область‎ Атырау 22 00:30:45
Аружан Боранбаева Актюбинская область‎ Шалқар 22 00:08:54
Айзере Қанаш Актюбинская область‎ Шалқар 22 00:03:13
Сұлтан Сәрсембі Карагандинская область‎‎ Сатпаев 22 00:44:55
Еркеназ Бекберген Актюбинская область‎ Шалқар 22 00:03:07
Ильяс Павлов Атырауская область‎ Атырау 22 00:01:53
Інжу Жұбанышова Актюбинская область‎ Шалқар 22 00:02:55
Ақбота Салимова Северо-Казахстанская область Уалиханов ауданы 22 00:58:03
Бекзат Рүстемұлы Актюбинская область‎ Шалқар 22 00:02:37
Курмет Жилкайдаров Северо-Казахстанская область Ақсу 22 00:06:41
Әліби Мырзағали Нур-Султан Нұр-Сұлтан 22 00:59:47
Нұрай Асилбек Нур-Султан Нұр-Сұлтан 22 00:07:51
Аружан Қайролла Северо-Казахстанская область Уалиханов ауданы 22 00:12:14
Азиза Амангельдинова Северо-Казахстанская область Уәлиханов ауданы 22 00:10:54
Нұрсұлтан Тілек Актюбинская область‎ Шалқар 22 00:02:38
Азат Марат Северо-Казахстанская область Уалиханов ауданы 22 00:23:23
Исмайл Сейтжан Атырауская область‎ Атырау 22 00:01:46
Нұрислам Алтынбек Актюбинская область‎ Шалқар 22 00:02:31
Мухашев Кожа Актюбинская область‎ Ақтөбе 22 00:37:35
Алихан Болатов Алматы Алматы 22 00:12:51
Оралхан Серик Шымкент Шымкент 22 00:33:52
Көркем Жармұхамбет Алматы Алматы 22 01:03:35
Сәулехан Айару Карагандинская область‎‎ Каркаралинск 21 00:19:10
Еңлік Бақытбек Карагандинская область‎‎ Каркаралинск 21 00:02:30
Нұрланов Баубек Карагандинская область‎‎ Жезқазған 21 00:02:33
Абдрахманова Аймира Карагандинская область‎‎ Жезқазған 21 00:03:34
Байырбек Ернұр Карагандинская область‎‎ Жезқазған 21 00:01:32
Сезім Балтабек Карагандинская область‎‎ Жезқазған 21 00:01:17
Дүйсенбек Әділ Карагандинская область‎‎ Жезқазған 21 00:02:15
Жаксенов Санжар Карагандинская область‎‎ Жезқазған 21 00:01:12
Тамирлан Мұстафин Восточно-Казахстанская область‎ Поселок Ауэзов 21 00:29:09
Санжар Қажымұқан Западно-Казахстанская область‎ Батыс Қазақстан обл,Казталов ауданы,Қоныс ауылы 21 00:34:01
Айару Сағат Карагандинская область‎‎ Бұрма 21 00:19:18
Зерде Дамысбек Карагандинская область‎‎ Бурма 21 00:14:59
Шұғыла Айжарық Карагандинская область‎‎ Призерск 21 00:26:35
Бибифатима Баймурынова Карагандинская область‎‎ Қарағанды 21 00:18:33
Саят Қарабек Жамбылская область‎ Тараз 21 00:55:56
Диляра Сағадат Карагандинская область‎‎ Каркаралинск 21 00:10:45
Алтынай Алмасқызы Жамбылская область‎ Тараз 21 00:06:36
Марлен Айдар Жамбылская область‎ Тараз 21 00:05:59
Нұрислам Жұмантай Жамбылская область‎ Тараз 21 00:08:19
Жанболат Ұлтарақ Жамбылская область‎ Тараз 21 00:04:20
Әлихан Бекбай Алматы Алматы 21 00:43:43
Аянат Далелбек Карагандинская область‎‎ Караганда 21 00:19:08
Иса Амандос Кызылординская область‎‎‎ Қазалы ауданы Әйтеке би кенті 21 00:19:43
Нұрай Байғани Кызылординская область‎‎‎ Қазалы ауданы Әйтеке би кенті 21 00:08:33
Әлихан Сақтапберген Кызылординская область‎‎‎ Қазалы ауданы Әйтеке би кенті 21 00:04:43
Еркеназ Аукебай Карагандинская область‎‎ Балхаш 21 00:35:37
Нұртілек Әметхан Карагандинская область‎‎ Балхаш 21 00:17:11
Айару Монтай Павлодарская область Павлодар 21 00:14:34
Әлижан Ерболұлы Карагандинская область‎‎ Караганда 21 00:41:27
Таңшолпан Рахметолла Северо-Казахстанская область Ақсу 21 00:08:30
Қайбар Аманжолұлы Акмолинская область Атбасар 21 00:13:13
Аяулым Омар Акмолинская область Атбасар 21 00:04:56
Құдірет Салауат Акмолинская область Атбасар 21 00:02:52
Кәусәр Ермек Карагандинская область‎‎ Каркаралинский район с Буркутты 21 00:29:11
Еркеназ Бекберген Актюбинская область‎ Шалқар 21 00:39:39
Жігер Ғинаят Карагандинская область‎‎ Карағанды 21 01:27:16
Айдар Тулеген Мангистауская область‎‎‎ Мұнайлы ауданы 21 00:23:42
Даулет Елемес Западно-Казахстанская область‎ Уральск 21 00:12:43
Арманова Каусар Карагандинская область‎‎ Караганда 21 00:43:21
Инаят Нұрхан Атырауская область‎ Атырау 21 00:16:13
Саяна Серікқалиқызы Атырауская область‎ Атырау 21 00:02:06
Абильсеитов Аль Мансур Алматы Алматы 21 00:42:07
Санжар Мусагалиев Атырауская область‎ Атырау 21 00:01:09
Асылан Мағжан Северо-Казахстанская область Мамлют ауданы 21 00:20:38
Перизат Қайрат Северо-Казахстанская область Айыртау ауданы 21 00:27:40
Азамат Төребаев Северо-Казахстанская область Мамлют ауданы 21 00:08:46
Ербұлан Устемиров Северо-Казахстанская область Мамлют ауданы 21 00:09:01
Шапағат Сапаралы Нур-Султан Нұр-Сұлтан 21 00:36:17
Марғұлан Төкен Нур-Султан Нұр-Сұлтан 21 00:05:37
Инкар Сатыбалды Карагандинская область‎‎ Караганда 21 00:26:19
Фариза Төлепберген Карагандинская область‎‎ Каркаралинский район с Буркутты 21 00:20:32
Кәусар Таңбай Атырауская область‎ Атырау 21 00:23:23
Назерке Шарофхан Северо-Казахстанская область Мамлют ауданы 21 00:28:08
Аңсар Жұматай Северо-Казахстанская область Жамбыл ауылы 21 00:08:43
Мадина Батырбек Туркестанская область‎ Сайрам ауданы 21 00:09:12
Ердәулет Жылқыбай Северо-Казахстанская область Сергеевка 21 00:17:50
Ахмет Мейірбек Туркестанская область‎ Түркістан 21 00:05:21
Сұлтан Ғабит Западно-Казахстанская область‎ Орал 21 00:57:17
Түтеш Нурали Карагандинская область‎‎ Қарағанды 20 00:28:32
Айзада Айтым Карагандинская область‎‎ Караганда 20 00:36:40
Аружан Рымтай Алматинская область‎ Талдықорған 20 00:23:14
Нұрасыл Мұратбек Жамбылская область‎ Меркі ауданы 20 00:37:04
Арайлым Сұлтан Мангистауская область‎‎‎ Мұнайлы ауданы 20 01:15:59
Жігер Қайрат Жамбылская область‎ Меркі 20 00:38:14
Жансезім Орынбасар Жамбылская область‎ Меркі ауданы 20 00:18:58
Сәулехан Айзере Карагандинская область‎‎ Каркаралинск 20 00:16:53
Нұрлан Мирас Карагандинская область‎‎ Жезқазған 20 00:17:18
Өмірғали Бағлан Карагандинская область‎‎ Жезқазған 20 00:02:00
Халилов Султанали Карагандинская область‎‎ Жезқазған 20 00:02:32
Сағад Санжар Карагандинская область‎‎ Жезқазған 20 00:01:20
Еркемай Қойшыбай Жамбылская область‎ Меркі ауданы 20 00:07:13
Жанболат Алматбаев Кызылординская область‎‎‎ Казалинск 20 00:30:25
Аққу Искакова Карагандинская область‎‎ Қарағанды 20 00:37:59
Хадиша Толқын Карагандинская область‎‎ Қарағанды 20 00:17:16
Мадина Айдар Жамбылская область‎ Тараз 20 00:09:47
Гүлназ Кенжетай Костанайская область‎‎ Костанай 20 00:44:34
Аягөз Марат Атырауская область‎ Атырау 20 00:40:01
Фатима Даукеновна Восточно-Казахстанская область‎ Өскемен 20 00:42:11
Адилет Бримжанов Акмолинская область Жарқайың ауданы 20 00:10:13
Өрлен Мәлібай Алматинская область‎ Ескелді ауданы Ақын Сара ауылы 20 00:31:18
Желкайдарова Жансель Акмолинская область Жарқайың ауданы 20 00:17:55
Шұғыла Қаһарман Атырауская область‎ Құрманғазы ауданы 20 00:39:05
Абдулла Қайрат Кызылординская область‎‎‎ Қызылорда қаласы 20 00:08:48
Олжас Шарипбекұлы Шымкент Шымкент қаласы 20 00:03:26
Аружан Амангелді Нур-Султан Нұр-Сұлтан қаласы 20 00:03:02
Балсезім Базарбай Шымкент Түркістан қаласы 20 00:02:38
Ерасыл Амангелді Кызылординская область‎‎‎ Қызылорда қаласы 20 00:03:20
Дильназ Марден Костанайская область‎‎ Алтынсарин ауданы 20 00:04:49
Нұраддин Малик Костанайская область‎‎ Алтынсарин ауданы 20 00:02:29
Дильназ Мейрамбекқызы Восточно-Казахстанская область‎ Жарма ауданы 20 00:03:15
Күлімжан Тойшыбек Костанайская область‎‎ Қостанай ауданы 20 00:03:55
Інжу Өмірзақ Кызылординская область‎‎‎ Қазалы ауданы Әйтеке би кенті 20 00:26:15
Зәуре Арын Алматы Алаутау ауданы 20 00:03:30
Кәусар Төлеутай Восточно-Казахстанская область‎ Аягөз ауданы 20 00:05:33
Айша Дәрібай Восточно-Казахстанская область‎ Аягөз ауданы 20 00:02:38
Марлен Әділхан Карагандинская область‎‎ Сатпаев қаласы 20 00:10:57
Айша Нурмагамбетова Восточно-Казахстанская область‎ Аягоз ауданы 20 00:02:58
Айзере Байғали Карагандинская область‎‎ Сатпаев қаласы 20 00:04:44
Әділет Сейітбекұлы Кызылординская область‎‎‎ Қармақшы ауданы 20 00:02:22
Нұрәлі Әлиев Кызылординская область‎‎‎ Қармақшы ауданы 20 00:01:55
Раяна Равшанбекова Туркестанская область‎ Сайрам ауданы 20 00:03:16
Чарос Зодибекова Туркестанская область‎ Сайрам ауданы 20 00:02:22
Гавхар Хасанова Туркестанская область‎ Сайрам ауданы 20 00:02:09
Сері-Әли Болат Кызылординская область‎‎‎ Қазалы ауданы Әйтеке би кенті 20 00:09:57
Шерхан Кимчерханұлы Костанайская область‎‎ Арқалық 20 00:26:26
Диляра Алдияр Костанайская область‎‎ Костанай 20 00:37:55
Диляра Алдияр Костанайская область‎‎ Костанай 20 00:07:08
Салтанат Бағдат Костанайская область‎‎ Қостанай 20 00:19:47
Бақберген Уларбекұлы Акмолинская область Целинград ауданы 20 00:03:20
Умиджон Алмамедов Туркестанская область‎ Сайрам ауданы 20 00:02:13
Маржона Бахтиярова Туркестанская область‎ Сайрам ауданы 20 00:01:49
Шахруза Исакова Туркестанская область‎ Сайрам ауданы 20 00:01:43
Акрам Азадбеков Туркестанская область‎ Сайрам ауданы 20 00:01:39
Шабнам Шакиржанова Туркестанская область‎ Сайрам ауданы 20 00:01:40
Еркежан Ердос Костанайская область‎‎ Қарасу ауданы 20 00:01:42
Наз Абшен Костанайская область‎‎ Рудный каласы 20 00:01:58
Ерасыл Жақан Жамбылская область‎ Тараз қаласы 20 00:01:50
Сырым Халық Кызылординская область‎‎‎ Шиелі ауданы 20 00:14:45
Еркежан Өмірсерікова Актюбинская область‎ Шалқар ауданы 20 00:03:14
Сулейма Раймкулова Восточно-Казахстанская область‎ Орал қаласы 20 00:02:35
Бақыткелді Бимурза Туркестанская область‎ Жетісай ауданы 20 00:03:24
Нұргелді Бақыт Туркестанская область‎ Жетісай ауданы 20 00:03:39
Інжу Нұрмуханбет Алматинская область‎ Кербұлақ ауданы 20 00:03:07
Нурбек Алшимбеков Павлодарская область Ақтоғай ауданы 20 00:03:06
Алмагүл Өмірзақ Алматинская область‎ Кербұлақ ауданы 20 00:02:51
Махамбет Аусұнахұн Алматинская область‎ Кербұлақ ауданы 20 00:02:35
Дияр Маратұлы Кызылординская область‎‎‎ Шиелі ауданы 20 00:07:53
Батыр Мұрат Алматинская область‎ Кербұлақ ауданы 20 00:02:47
Ибраһим Маматов Кызылординская область‎‎‎ Шиелі ауданы 20 00:10:58
Нұрсұлу Маханбетова Кызылординская область‎‎‎ Шиелі ауданы 20 00:12:50
Алтынай Салим Алматы Алматы 20 00:44:17
Таншолпан Махсотова Западно-Казахстанская область‎ Бәйтерек 20 00:53:35
Мейірбек Ғаббас Западно-Казахстанская область‎ Уральск 20 00:28:20
Уалихан Мейрам Павлодарская область Павлодар 20 00:08:25
Рауан Серік Акмолинская область Атбасар 20 00:33:10
Омар Жұмабек Северо-Казахстанская область Айыртау ауданы 20 00:14:03
Руслан Кайргалиев Западно-Казахстанская область‎ Бәйтерек 20 00:30:02
Аяна Берікбай Алматинская область‎ Кербұлақ ауданы 20 00:04:34
Нұралы Әлібек Карагандинская область‎‎ Каркаралинский район с Буркутты 20 00:19:38
Бектас Тасболат Кызылординская область‎‎‎ Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті 20 00:23:08
Камила Серік Актюбинская область‎ Ақтөбе 20 00:52:24
Мәриям Өтеген Кызылординская область‎‎‎ Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті 20 00:03:27
Бексұлтан Өмірзақ Восточно-Казахстанская область‎ Бәйтерек ауданы 20 00:03:43
Әзиза Шынтай Кызылординская область‎‎‎ Қазалы ауданы Әйтеке би кенті 20 00:02:44
Бақдаулет Әбдіжапар Алматинская область‎ Кербұлақ ауданы 20 00:02:31
Жанерке Құспан Восточно-Казахстанская область‎ Тасқала ауданы 20 00:02:52
Айдын Құдайберген Кызылординская область‎‎‎ Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті 20 00:02:11
Айназ Нұрлан Восточно-Казахстанская область‎ Тасқала ауданы 20 00:02:44
Ырысдаулет Ерсін Туркестанская область‎ Ордабасы ауданы 20 00:03:02
Нұриман Ерғалиұлы Алматы №122 жалпы білім беретін мектеп 20 21:13:23
ГҮЛІМ Камалхан Туркестанская область‎ Ордабасы ауданы 20 00:02:53
Ақылжан Спандияр Алматы Алматы 20 00:36:38
Айлин Сатарова Жамбылская область‎ Кордай 20 00:29:55
Кәусар Талап Туркестанская область‎ Ордабасы ауданы 20 00:02:55
Аяжан Тлеген Костанайская область‎‎ Әулиекөл ауданы 20 00:02:05
Гүлнұр Төлеуғали Западно-Казахстанская область‎ Қоныс жалпы орта білім беретін мектебі 20 00:31:17
Шұға Темірбекқызы Акмолинская область Көкшетау 20 00:35:43
Айзере Калжигит Туркестанская область‎ ЖЕТИСАЙ 20 00:04:13
Нұрәли Сәлім Северо-Казахстанская область Уалиханов ауданы 20 00:21:21
Шұғұла Маратқызы Западно-Казахстанская область‎ Орал 20 00:31:42
Ермұхаммед Бауыржан Западно-Казахстанская область‎ Орал 20 00:04:19
Нартай Ардақ Западно-Казахстанская область‎ Орал 20 00:02:13
Қайырқұл Әділбек Западно-Казахстанская область‎ Орал 20 00:01:46
Айша Орынғали Западно-Казахстанская область‎ Орал 20 00:08:24
Аягөз Ермаханқызы Кызылординская область‎‎‎ Қызылорда қаласы 20 00:01:48
Алихан Базарбай Кызылординская область‎‎‎ Қызылорда қаласы 20 00:02:05
Дидар Русланұлы Кызылординская область‎‎‎ Қызылорда қаласы 20 00:01:40
Балнұр Ерболқызы Алматинская область‎ Ескелді ауданы 20 00:08:06
Мерей Керемкулова Алматинская область‎ Ескелді ауданы 20 00:02:23
Нариман Ядкаров Алматинская область‎ Ескелді ауданы 20 00:02:03
Іңкар Екпінқызы Алматинская область‎ Ескелді ауданы 20 00:01:58
Динара Рыскалиева Нур-Султан Нур-Султан 20 01:14:13
Мадина Бақтиярова Кызылординская область‎‎‎ Қызылорда қаласы 20 00:03:07
Дарын Айдарбек Кызылординская область‎‎‎ Қызылорда қаласы 20 00:03:53
Кәусар Айтмағанбетова Кызылординская область‎‎‎ Қызылорда қаласы 20 00:02:27
Айтөре Орынбай Кызылординская область‎‎‎ Қызылорда қаласы 20 00:03:32
Камилла Шуленбаева Нур-Султан Нұр- Сұлтан қаласы 20 00:02:44
Ерден Таңатар Нур-Султан Нұр- Сұлтан қаласы 20 00:02:26
Айзада Қыдырбай Карагандинская область‎‎ Қарқаралы ауданы 20 00:31:48
Құдайберген Перизат Туркестанская область‎ Жетісай ауданы 20 00:45:38
Әкежан Жаңабай Кызылординская область‎‎‎ Қызылорда қаласы 20 00:01:36
Райяна Амирканқызы Мангистауская область‎‎‎ Жаңаөзен 20 00:58:05
Айша Тұрсынхан Туркестанская область‎ Ордабасы ауданы 20 00:02:24
Інжу Бексейтова Северо-Казахстанская область Петропавл 20 00:43:30
Шоқан Серік Туркестанская область‎ Ордабасы ауданы 20 00:42:42
Ерпайыс Жанқожа Кызылординская область‎‎‎ Қазалы ауданы ,Әйтеке би кенті 20 01:05:07
Армат Итен Атырауская область‎ Атырау 20 01:09:23
Бақдаулет Телағыс Кызылординская область‎‎‎ Қазалы ауданы ,Әйтеке би кенті 20 00:18:42
Бақдаулет Құдайберген Кызылординская область‎‎‎ Қазалы ауданы ,Әйтеке би кенті 20 00:10:59
Айару Төлеген Северо-Казахстанская область Петропавл 20 00:24:55
Мамытхан Бақдаулет Туркестанская область‎ Асықата кенті 20 00:15:27
Диана Төрехан Кызылординская область‎‎‎ шиелі ауданы 20 00:11:44
Балым Қайтпас Туркестанская область‎ Сайрам ауданы 20 00:31:09
Жаннұр Сағындық Западно-Казахстанская область‎ Орал 20 00:42:27
Нұрсұлтан Ибадулла Кызылординская область‎‎‎ шиелі ауданы 20 00:12:32
Жібек Бурусова Туркестанская область‎ Түркістан 20 00:21:10
Ақжарқын Балтан Кызылординская область‎‎‎ Шиелі ауданы 20 00:04:00
Қуаныш Нұрсадық Алматинская область‎ Еңбекшіқазақ ауданы 20 00:02:49
Мерей Қайырбек Алматинская область‎ Еңбекшіқазақ ауданы 20 00:01:29
Айдос Меллетханұлы Алматинская область‎ Ескелді ауданы 20 00:04:05
Жандарбек Әбдіғани Алматинская область‎ Ескелді ауданы 20 00:01:46
Аяна Жанибек Атырауская область‎ Құрманғазы ауданы 20 00:02:04
Адина Маралбек Кызылординская область‎‎‎ Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті 20 00:03:38
Аруна Ибраева Акмолинская область Аршалы ауданы 20 00:02:25
Шахдияр Ермағанбетұлы Карагандинская область‎‎ Абай қаласы 20 00:03:22
Аида Рахимбаева Карагандинская область‎‎ Бұхар жырау ауданы 20 00:01:47
Айша Абдуллина Карагандинская область‎‎ Караганда 19 00:27:53
Аружан Рымтай Алматинская область‎ Талдықорған 19 00:36:45
Нұржігіт Бейбіт Павлодарская область Павлодар 19 00:30:40
Даниал Асан Шымкент Шымкент 19 00:31:22
Бағыжан Мағауия Карагандинская область‎‎ Каркаралинск 19 00:15:07
Айзере Самратқызы Карагандинская область‎‎ Каркаралинск 19 00:11:48
Мирас Тойынбеков Карагандинская область‎‎ Каркаралинск 19 00:06:42
Толеу Мансур Карагандинская область‎‎ Каркаралинск 19 00:03:47
Айзере Сабырхан Жамбылская область‎ Меркі ауданы 19 00:41:56
Жолдас Айдана Жамбылская область‎ Меркі 19 00:12:27
Досбол Баймуханов Карагандинская область‎‎ Караганда 19 00:30:47
Гүлнұр Тайлақ Северо-Казахстанская область Чистополье ауылы 19 00:30:18
Жұлдызай Мақсұтхан Кызылординская область‎‎‎ Шиелі 19 00:27:01
Ернар Әбілда Восточно-Казахстанская область‎ Жарма ауданы. Әуезов кенті 19 00:52:31
Арсен Жұмабек Кызылординская область‎‎‎ Жаңақорған ауданы 19 00:44:04
Жалғас Саяжан Кызылординская область‎‎‎ Қазалы ауданы Әйтеке би кенті 19 00:11:50
Нұрдәулет Темірхан Кызылординская область‎‎‎ Қазалы ауданы Әйтеке би кенті 19 00:12:10
Назерке Шындәулет Кызылординская область‎‎‎ Казалинск 19 00:11:29
Мансур Төреғали Актюбинская область‎ Шалқар 19 00:37:19
Ақжол Саден Актюбинская область‎ Шалқар 19 00:05:01
Карлыгаш Сатыбалдинова Акмолинская область Макинск 19 07:38:01
Гулбахор Худоярова Туркестанская область‎ Жетісай ауданы 19 00:13:32
Ильяс Бейімбетұлы Западно-Казахстанская область‎ Уральск 19 00:32:52
Нұртас Абдол Западно-Казахстанская область‎ Орал 19 00:09:44
Aяна Исанова Западно-Казахстанская область‎ Орал 19 00:08:57
Калабаева Айару Акмолинская область Ақмола облысы 19 00:45:49
Гулия Есмаганбетова Карагандинская область‎‎ Жезказган 19 00:36:59
Хамза Толқын Карагандинская область‎‎ Қарағанды 19 00:08:56
Сардор Худияров Туркестанская область‎ Жетісай ауданы 19 00:28:08
Балнұр Төреханова Кызылординская область‎‎‎ Шиелі ауданы 19 00:36:55
Айнара Болат Атырауская область‎ Құрманғазы ауданы 19 00:02:44
Батыржан Қасейінұлы Восточно-Казахстанская область‎ Ұлан ауданы 19 00:04:19
Алтынбек Ерасыл Восточно-Казахстанская область‎ Усть-Каменогорск 19 00:39:57
Аружан Колдарбек Туркестанская область‎ Атакент 19 00:14:41
Шахло Джамалова Туркестанская область‎ Сайрам ауданы 19 00:01:55
Сұлтан Сәрсенбайұлы Атырауская область‎ Атырау 19 00:43:28
Жайна Жайкин Восточно-Казахстанская область‎ Орал қаласы 19 00:02:45
Нұрбақыт Батырбек Туркестанская область‎ Сайрам ауданы 19 00:34:41
Ерсұлтан Құттыбай Западно-Казахстанская область‎ Орал 19 00:36:32
Ислам Таубай Западно-Казахстанская область‎ Орал 19 00:22:22
Бекұлан Берік Западно-Казахстанская область‎ Орал 19 00:37:45
Айару Бекболатова Восточно-Казахстанская область‎ Алтай қаласы 19 00:15:34
Меруерт Рақымжан Акмолинская область Атбасар 19 00:31:14
Жанерке Өтеген Нур-Султан Нұрсұлтан 19 01:24:10
Әлішер Мирам Кызылординская область‎‎‎ Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті 19 01:25:55
Нұрсаят Қашмұрат Кызылординская область‎‎‎ Қазалы ауданы Әйтеке би кенті 19 00:09:53
Адина Тлеген Северо-Казахстанская область Тимирязево 19 00:15:06
Еркеназ Базарбай Кызылординская область‎‎‎ Қазалы ауданы Әйтеке би кенті 19 00:05:39
Нұрай Асылбек Кызылординская область‎‎‎ Қазалы ауданы Әйтеке би кенті 19 00:07:43
Сағи Мамұт Западно-Казахстанская область‎ Орал 19 00:02:24
Аңсар Ерланұлы Актюбинская область‎ Шалқар 19 00:31:17
Айдар Кендебаев Костанайская область‎‎ Рудный қаласы 19 00:01:47
Калимулла Инабат Западно-Казахстанская область‎ Байтерек ауданы 19 00:37:28
Алтанай Дорводхан Карагандинская область‎‎ Қарағанды 19 00:38:39
АЖИБАЙ БЕКСҰЛТАН Туркестанская область‎ Жетісай 19 00:21:57
Балым Укибай Туркестанская область‎ ЖЕТИСАЙ 19 00:06:43
Мухриддин Ергашбай Туркестанская область‎ ЖЕТИСАЙ 19 00:13:53
Нұрасыл Орынбасар Туркестанская область‎ ЖЕТИСАЙ 19 00:04:18
Бақытжан Аман Туркестанская область‎ ЖЕТИСАЙ 19 00:04:04
Жарасхан Хамидолла Западно-Казахстанская область‎ Каратобинский район 19 00:49:33
Нұрислам Малабай Западно-Казахстанская область‎ Орал 19 00:02:34
Раиса Пак Туркестанская область‎ ЖЕТИСАЙ 19 00:08:25
Әсем Ерік Жамбылская область‎ Тараз 19 00:52:01
Кәусар Бауыржанқызы Атырауская область‎ Атырау 19 00:36:26
Айгерім Үсен Туркестанская область‎ ЖЕТИСАЙ 19 00:03:09
Kөркем Нуридинхан Туркестанская область‎ Жетісай ауданы 19 00:28:36
Айару Сейтжаппар Алматы Алматы 19 00:48:12
Назерке Ермаханқызы Туркестанская область‎ Ордабасы ауданы 19 00:02:49
Немат Айдана Туркестанская область‎ Асықата кенті 19 00:14:41
Ильназ Айбекқызы Восточно-Казахстанская область‎ Кокпектинский район 19 00:11:23
Алинар Ташубаев Восточно-Казахстанская область‎ Кокпектинский район 19 00:13:59
Жанерке Турсунова Северо-Казахстанская область Жамбыл ауылы 19 00:50:11
Акберген Айару Туркестанская область‎ Асықата кенті 19 00:07:27
Бибінұр Сұлтанова Кызылординская область‎‎‎ Қазалы ауданы ,Әйтеке би кенті 19 00:04:38
Сабина Хаиржанова Северо-Казахстанская область Жамбыл ауылы 19 00:27:53
Каусар Накыпбек Алматы Алматы 19 00:44:08
Инкар Аянкызы Атырауская область‎ Атырау. Геолог 19 01:50:31
Әсел Азамат Кызылординская область‎‎‎ Шиелі ауданы 19 00:06:24
Нұрсая Сейтбай Кызылординская область‎‎‎ Шиелі ауданы 19 00:11:36
Мансур Нұрәлі Кызылординская область‎‎‎ шиелі ауданы 19 00:26:16
Перизат Шамұрат Атырауская область‎ Атырау 19 00:48:14
Диана Үмбетияр Кызылординская область‎‎‎ шиелі ауданы 19 00:04:37
Каусар Ибрай Атырауская область‎ Атырау 19 00:45:36
Шыңғысхан Қарынбай Кызылординская область‎‎‎ Шиелі 19 00:08:17
Әліби Нәдірғали Западно-Казахстанская область‎ Орал 19 00:46:51
Ясмин Нұрғазықызы Карагандинская область‎‎ Жезказган 19 00:11:52
Ерасыл Серікқан Восточно-Казахстанская область‎ Аягөз 19 00:37:40
Жахангер Жаркымбай Алматинская область‎ Ескелді ауданы 19 00:02:59
Әмірхан Бегалы Шымкент Шымкент 18 00:55:53
Сұлтан Қыдырғали Восточно-Казахстанская область‎ Жарма ауданы Әуезов кенті 18 00:39:12
Кәусәр Нұртаева Карагандинская область‎‎ Караганда 18 00:47:31
Сабина Сагдаткызы Атырауская область‎ Атырау 18 00:14:27
Даяна Ыдырыс Карагандинская область‎‎ Каркаралинск 18 00:50:00
Ақмарал Мағауия Карагандинская область‎‎ Каркаралинск 18 00:15:59
Бексұлтан Қабдуахит Карагандинская область‎‎ Актогай 18 00:20:36
Заманбек Қанат Жамбылская область‎ Байзақ ауданы 18 00:37:14
Темірлан Алдан Восточно-Казахстанская область‎ Жарма ауданы 18 00:27:50
Сырым Нұржан Жамбылская область‎ Меркі ауданы 18 00:09:54
Аянат Отынбай Карагандинская область‎‎ Қарағанды 18 00:51:11
Алихан Аскар Туркестанская область‎ Жетысай 18 00:37:57
Жалғас Ратай Карагандинская область‎‎ Бұрма 18 00:26:36
Ерасыл Сырым Карагандинская область‎‎ Қарағанды 18 01:24:07
Мухамеджан Турдыкул Туркестанская область‎ Жетисай каласы 18 00:57:11
Ерасыл Әлдеш Жамбылская область‎ Байзакский район 18 00:07:21
Сұңғат Сатыпалды Карагандинская область‎‎ Караганда 18 00:04:36
Алдияр Дәулетұлы Карагандинская область‎‎ П.Молодёжный 18 00:41:12
Айханым Мейранбек Восточно-Казахстанская область‎ Өскемен қаласы 18 01:02:23
Қарақат Сарсен Алматы Наурызбай ауданы 18 00:26:46
Еркеназ Қинаш Карагандинская область‎‎ Каркаралинский район, село БУРКУТТИ 18 00:37:53
Арай Артурқызы Актюбинская область‎ Шалқар 18 00:29:10
Есжан Елеусізов Актюбинская область‎ Шалқар 18 00:07:50
Айзере Қанат Карагандинская область‎‎ Қарағанды 18 00:12:11
Жаннет Бақыт Карагандинская область‎‎ Караганда 18 00:14:05
Каусар Иргебай Карагандинская область‎‎ Абай 18 00:33:47
Нуридин Нурланов Карагандинская область‎‎ Қарағанды 18 00:32:40
Саян Қанат Актюбинская область‎ Мұғалжар ауданы 18 00:07:57
Лейла Қайрат Шымкент Шымкент 18 00:24:31
Алуа Уалихан Атырауская область‎ Құрманғазы ауданы 18 00:11:48
Ханифа Арайбекқызы Атырауская область‎ Құрманғазы ауданы 18 00:02:15
Дидар Сержанқызы Восточно-Казахстанская область‎ Ұлан ауданы 18 00:03:32
Диляра Муратова Западно-Казахстанская область‎ Орал 18 01:47:47
Сезім Бірлік Алматинская область‎ Кербұлақ ауданы 18 00:11:16
Жанерке Қазыкен Костанайская область‎‎ Арқалық 18 00:44:23
Айзере Әбжаппарова Кызылординская область‎‎‎ Шиелі ауданы 18 00:29:17
Айдос Нажмаддин Атырауская область‎ Атырау 18 01:03:22
Мөлдір Ермахан Алматы Алматы 18 03:37:31
Айша Асылхан Жамбылская область‎ Байзакский район 18 00:13:52
Алихан Бисенғали Западно-Казахстанская область‎ Орал 18 01:07:09
Гүлсезім Күмісбек Кызылординская область‎‎‎ Қазалы ауданы Әйтеке би кенті 18 00:08:14
Дана Алмас Западно-Казахстанская область‎ Орал қаласы 18 00:27:09
Сабина Сабит Акмолинская область Бурабай ауданы 18 00:07:30
Нұрислам Сатанов Западно-Казахстанская область‎ Орал 18 00:15:30
Жаннұр Қайрат Карагандинская область‎‎ Қарағанды 18 00:38:11
Жанерке Мухан Туркестанская область‎ Жетісай 18 00:49:57
Анастасия Болтаева Восточно-Казахстанская область‎ Усть-Каменогорск 18 00:13:33
Ерболат Ануарбек Алматинская область‎ Кербұлақ ауданы 18 00:13:29
Ақкербез Жарылқасын Нур-Султан Нур-Султан 18 00:32:22
Айбике Несіпбек Жамбылская область‎ Байзакский район 18 00:07:33
Айханым Мұхамеджан Карагандинская область‎‎ Каркаралинский район с Буркутты 18 00:22:50
Аружан Акбалеева Актюбинская область‎ Ақтөбе 18 01:30:47
Еламан Шоқан Туркестанская область‎ Асықата кенті 18 00:19:17
Дарын Турарбеков Восточно-Казахстанская область‎ Кокпектинский район 18 00:51:35
Сырым Ерденбаев Северо-Казахстанская область Жамбыл ауылы 18 00:33:56
Інжу Төребай Кызылординская область‎‎‎ Казалинск 18 00:14:19
Айару Қуандықова Кызылординская область‎‎‎ Казалинск 18 00:09:43
Нұрдана Маратқызы Северо-Казахстанская область Шал ақын ауданы Жалтыр ауылы 18 00:55:09
Аида Бисенбай Атырауская область‎ Атырау 18 00:32:23
Аңсар Ережеп Туркестанская область‎ Ордабасы 18 00:15:47
Балнұр Ниязбекова Кызылординская область‎‎‎ шиелі ауданы 18 00:04:51
Ернұр Мұханбетсапин Актюбинская область‎ Ақтөбе 18 00:47:32
Мақсат Мұратов Западно-Казахстанская область‎ Орал 18 00:33:03
Інжу Кенжебек Алматинская область‎ Ақсу ауданы 18 00:06:56
Асылжан Кабдигаликов Карагандинская область‎‎ Жезқазған 17 00:18:05
Ерасыл Даулетқали Алматинская область‎ Алакөл ауданы 17 00:46:46
Жадыра Дугалым Карагандинская область‎‎ Темиртау 17 00:36:58
Айзере Оразхан Алматинская область‎ Алакөл ауданы 17 00:50:05
Жанасыл Еділбай Карагандинская область‎‎ Жезқазған 17 00:11:43
Kausar Kadyrbai Атырауская область‎ Atyrau 17 00:22:37
Айару Батова Восточно-Казахстанская область‎ Жарма ауданы 17 00:16:05
Сырым Дүйсенбай Жамбылская область‎ Меркі 17 00:43:24
Айзере Жарасқызы Алматинская область‎ Алакольский район 17 00:34:46
Даниял Оразбек Шымкент Шымкент 17 00:10:49
Сырымбет Темирхан Туркестанская область‎ Сайрам ауданы 17 00:49:09
Жанерке Жумагельдиева Западно-Казахстанская область‎ Уральск 17 00:31:30
Ержан Үркінбай Алматинская область‎ Талғар ауданы, Еламан ауылындағы Талғар ауданы әкімдігінің «Талғар ауданының білім бөлімі» «Мектеп жасына дейінгі шағын орталығы 17 00:11:39
Ислам Бейбітұлы Алматинская область‎ Ескелді ауданы Ақын Сара ауылы 17 01:09:39
Айкөркем Партизан Алматинская область‎ Талғар ауданы, Еламан ауылындағы Талғар ауданы әкімдігінің «Талғар ауданының білім бөлімі» «Мектеп жасына дейінгі шағын орталығы 17 00:02:22
Айару Оралбай Жамбылская область‎ Мерке 17 00:17:21
Толғанай Сағындық Карагандинская область‎‎ Каркаралинский район с Буркутты 17 00:43:26
Інжу Мұрат Карагандинская область‎‎ Призерск 17 01:09:04
Жанерке Қасым Карагандинская область‎‎ Сәтбаев 17 00:06:30
Гүлниса Сундет Туркестанская область‎ Жетісай ауданы 17 00:51:12
Жәудір Нұрәлі Карагандинская область‎‎ Қарағанды 17 00:50:08
Батыр Даниярұлы Алматы Алматы 17 00:39:23
Маржан Манарбек Карагандинская область‎‎ Абай 17 00:26:59
Аружан Науан Карагандинская область‎‎ Абай 17 00:10:06
Нургуль Идирова Западно-Казахстанская область‎ Каратобинский район 17 00:18:54
Әли Самиғулла Западно-Казахстанская область‎ Орал 17 00:14:00
Дильдора Нарзиева Туркестанская область‎ Жетісай ауданы 17 00:13:19
Анеля Сагиндикова Алматы Алматы 17 00:48:48
Назерке Қолқанат Атырауская область‎ Құрманғазы ауданы 17 00:59:39
Нұрмұхаммед Мақсот Западно-Казахстанская область‎ Орал 17 00:32:40
Ақынжан Абдыманат Туркестанская область‎ Мақтаарал ауданы 17 00:47:40
Назымгүл Қайыркен Северо-Казахстанская область Мамлютский ауданы 17 00:35:07
Лашын Алданқор Алматы Алматы 17 00:42:02
Аяулым Хамит Алматинская область‎ Кербұлақ ауданы 17 00:14:38
Мухаметрасул Махсуталиев Северо-Казахстанская область Айыртау ауданы 17 00:12:24
Динмухаммед Жусупбеков Северо-Казахстанская область Айыртау ауданы 17 00:03:31
Нұржігіт Қуаныш Актюбинская область‎ Шалқар 17 00:44:49
Іңкәр Әділетқызы Алматы Алматы 17 00:25:46
Шайдулла Мади Западно-Казахстанская область‎ Аксай 17 01:01:26
Сезім Даутқанова Восточно-Казахстанская область‎ Семей 17 00:21:52
Махамат Раяна Туркестанская область‎ Асықата кенті 17 00:36:50
Мерей Мұрат Кызылординская область‎‎‎ Шиелі ауданы 17 00:28:52
Кәусар Жұмахан Алматы Алматы 17 00:29:49
Арлан Орынғали Нур-Султан Нур-Султан 17 01:05:47
Азамат Камал Северо-Казахстанская область Петропавл 17 00:29:49
Мәди Тельман Кызылординская область‎‎‎ Казалинск 17 00:15:32
Сымбат Нұрмұхан Атырауская область‎ Атырау 17 00:24:56
Мерей Амиржанова Северо-Казахстанская область Уәлиханов ауданы 17 00:25:40
Еркежан Халит Карагандинская область‎‎ Жезказган 17 00:02:49
Аяулым Жақсыгелді Карагандинская область‎‎ Жезказган 17 00:02:38
Нұрдәулет Ғабдрахман Западно-Казахстанская область‎ Қаратөбе ауданы 17 00:18:22
Айару Манарбек Карагандинская область‎‎ Темиртау 16 00:38:11
Мерей Қуатқызы Карагандинская область‎‎ Темиртау 16 00:37:51
Ильяс Тамен Карагандинская область‎‎ Темиртау 16 00:38:35
Айбибі Болат Карагандинская область‎‎ Караганда 16 01:28:57
Малика Гелдигали Мангистауская область‎‎‎ Жаңаөзен 16 00:54:57
Жансерік Ғазиз Карагандинская область‎‎ Бұрма 16 00:25:21
Егізбай Жансерік Жамбылская область‎ Шу ауданы 16 00:43:47
Әділет Қанат Карагандинская область‎‎ Сәтбаев 16 00:16:00
Алтай Тлегенулы Атырауская область‎ Атырау 16 00:40:02
Абай Саятұлы Карагандинская область‎‎ Караганда 16 00:27:54
Олжас Ескермес Алматинская область‎ Талғар ауданы, Еламан ауылындағы Талғар ауданы әкімдігінің «Талғар ауданының білім бөлімі» «Мектеп жасына дейінгі шағын орталығы 16 00:04:37
Нурилла Джамбул Мангистауская область‎‎‎ Ақтау қаласы 16 00:30:01
Көркем Серік Атырауская область‎ Атырау 16 00:56:55
Жаннұр Жабықбай Алматинская область‎ Талғар ауданы Еламан ауылы 16 00:03:37
Жұлдыз Матайхан Алматинская область‎ Алматы 16 00:01:53
Алпамис Тешебаев Северо-Казахстанская область Мамлют ауданы 16 00:47:47
Жанерке Қасым Карагандинская область‎‎ Сәтбаев 16 00:28:33
Тәуіржан Жолдыбай Карагандинская область‎‎ Бұрма 16 00:19:47
Жасмин Рысбек Туркестанская область‎ Жетісай 16 00:38:34
Әли Мейрам Павлодарская область Павлодар 16 00:19:57
Арсен Байдаулет Шымкент Шымкент 16 00:53:18
Арман Исатай Жамбылская область‎ Тараз 16 00:37:21
Маия Жанайдар Акмолинская область Державинск 16 00:33:07
Зулпхар Інжу Карагандинская область‎‎ Абай 16 00:11:59
Сабина Асылхан Алматинская область‎ Кебұлақ ауданы 16 00:39:18
Жангелді Тілеш Карагандинская область‎‎ Абай 16 00:05:13
Амантай Айша Карагандинская область‎‎ Қарағанды 16 00:34:09
Әлімжан Солумбаев Восточно-Казахстанская область‎ Ауэзов кенті 16 00:22:08
Аружан Кәрібаева Кызылординская область‎‎‎ Шиелі ауданы 16 01:31:12
Айсұлу Құсайынқызы Восточно-Казахстанская область‎ Ұлан ауданы 16 00:16:10
Бақыт Сарпбек Туркестанская область‎ Атакент 16 00:35:39
Нұрсила Абдуллаева Кызылординская область‎‎‎ Шиелі ауданы 16 00:20:07
Еркеназ Бекберген Нур-Султан Шалқар 16 00:40:47
Айгерим Ажигалиева Западно-Казахстанская область‎ Орал 16 00:20:54
Купиев Альтаир Атырауская область‎ Атырау 16 00:24:10
Даниел Мырзай Актюбинская область‎ Шалқар 16 00:40:13
Нұрсинат Сағидолла Актюбинская область‎ шалкар 16 00:40:39
Қарақат Сатылханова Алматинская область‎ Кербұлақ ауданы 16 00:04:42
Сабина Ералхан Туркестанская область‎ Жетісай ауданы 16 00:33:03
Аяулым Бисенғали Актюбинская область‎ Ақтөбе 16 00:44:14
Исламбек Бегімбетов Актюбинская область‎ Ақтөбе 16 01:08:02
Бектас Азамат Карагандинская область‎‎ Каркаралинский район с Буркутты 16 00:20:58
Ерасыл Хабдрахимов Атырауская область‎ Атырау 16 00:26:38
Дамиля Абильдинова Нур-Султан Нур-Султан 16 01:27:09
Исламбек Мүтиғолла Атырауская область‎ Атырау 16 00:16:34
Жаннұр Сағындық Западно-Казахстанская область‎ Орал 16 00:36:25
Зере Русланқызы Карагандинская область‎‎ Жезказган 16 00:05:04
Аяулым Сеитова Карагандинская область‎‎ Жезказган 16 00:37:37
Айару Абдусадық Туркестанская область‎ Шардара 16 00:28:58
Ақмарал Дарханбай Туркестанская область‎ Арыс қаласы 16 00:08:17
Аяна Кань Карагандинская область‎‎ Темиртау 15 00:38:12
Исмаил Бақытжан Карагандинская область‎‎ Сәтбаев 15 01:03:18
Шұғыла Қызметхан Карагандинская область‎‎ Бурма 15 00:30:41
Төлеухан Елжан Восточно-Казахстанская область‎ Семей 15 00:13:35
Нұрсезім Тұрғалы Жамбылская область‎ Мерке 15 00:32:04
Айбек Талғат Атырауская область‎ Атырау 15 00:19:55
Жансая Жексенбай Туркестанская область‎ Ақтас 15 00:22:57
Фатима Нұржапар Алматы Талгариский район 15 00:37:05
Алтынай Нұрданбай Алматинская область‎ Талғар ауданы, Еламан ауылындағы Талғар ауданы әкімдігінің «Талғар ауданының білім бөлімі» «Мектеп жасына дейінгі шағын орталығы 15 00:01:49
Аяжан Ермек Карагандинская область‎‎ Каркаралинский район с Буркутты 15 00:35:32
Айару Жанат Карагандинская область‎‎ Қарағанды қаласы 15 00:46:20
Темірбеков Әбдіқабыл Кызылординская область‎‎‎ Сырдария ауданы 15 00:30:40
Ұлжан Тұржан Мангистауская область‎‎‎ Бейнеу 15 00:34:50
Жансулу Кайраткызы Алматы Алмата 15 01:28:12
Біләл Нуртаза Туркестанская область‎ Жетісай ауданы 15 00:27:41
Әмір Рахимжан Алматинская область‎ Кербұлақ ауданы 15 00:11:29
Еркежан Серік Восточно-Казахстанская область‎ Ұлан ауданы 15 00:11:36
Ерназ Шаймарданов Нур-Султан Нұрсұлтан 15 00:49:07
Райымбек Кабдыгали Костанайская область‎‎ Село Алтын дала 15 01:01:34
Ұлнара Бақытқызы Жамбылская область‎ Байзакский район 15 00:15:02
Динмухаммед Жусупбеков Северо-Казахстанская область Айыртау ауданы 15 00:05:15
Аиша Ертарғын Атырауская область‎ Атырау 15 00:13:34
Абылай Тұраш Алматы Алматы 15 04:52:51
Нурбол Маденов Актюбинская область‎ Шалкар 15 00:33:10
Әли Аруынов Кызылординская область‎‎‎ Қазалы ауданы Әйтеке би кенті 15 00:09:43
Диана Джолдаспай Алматы Алматы 15 00:58:22
Аяна Асхатқызы Атырауская область‎ Атырау 15 00:27:41
Айсана Мереке Акмолинская область Макинск 15 00:50:06
Михаил Маевский Восточно-Казахстанская область‎ Усть-Каменогорск 15 00:02:30
Аружан Мақсот Атырауская область‎ Атырау 15 00:32:50
Муса Төлеген Кызылординская область‎‎‎ шиелі ауданы 15 20:44:41
Алихан Жанайдар Кызылординская область‎‎‎ шиелі ауданы 15 00:05:19
Алмасбек Қыдырбек Кызылординская область‎‎‎ шиелі ауданы 15 00:04:36
Еркеназ Құрамыс Жамбылская область‎ Тараз 14 00:18:52
Жасмина Берікбай Жамбылская область‎ Меркі 14 00:25:10
Кенжабай Нұржан Карагандинская область‎‎ Приозерск 14 00:42:58
Жандаулет Тыныс Карагандинская область‎‎ Приозерск 14 00:50:42
Ануар Туребай Мангистауская область‎‎‎ Жанаөзен 14 00:54:54
Нұрсұлтан Жұман Костанайская область‎‎ Арқалық 14 00:41:52
Нұрсая Сейтбай Кызылординская область‎‎‎ Шиели 14 00:21:23
Мирас Қазкен Карагандинская область‎‎ Бұқар жырау ауданы 14 00:30:54
Жандос Жеңіс Туркестанская область‎ Жетісай 14 00:19:54
Айару Дүйсенбай Алматинская область‎ Кербұлақ ауданы 14 00:12:02
Мирас Аринов Карагандинская область‎‎ Караганда 14 00:20:43
Жігер Жұматай Алматинская область‎ Кербұлақ ауданы 14 00:08:45
Есенбай Закерия Актюбинская область‎ Ақтөбе 14 00:38:16
Мәди Бекмухаммед Акмолинская область Нұр-Сұлтан 14 00:33:50
Анафияев Исфандияр Западно-Казахстанская область‎ Аксай 14 00:05:42
Рысбек Ақылбайұлы Западно-Казахстанская область‎ Уральск 14 00:30:01
Ғибрат Айтпай Атырауская область‎ Атырау қаласы 14 00:15:30
Зарина Зиаудинқызы Костанайская область‎‎ Аулиеколь 14 00:21:31
Aбдираим Нұртас Туркестанская область‎ Жетісай 14 00:07:23
Сагытжан Каусар Атырауская область‎ Атырау 14 00:33:47
Ғалымжан Сағытжанұлы Атырауская область‎ Атырау 14 00:14:46
Аяулым Мақсот Атырауская область‎ Атырау 14 00:04:33
Нұрәділ Мағауия Карагандинская область‎‎ Жанаарқа 14 00:21:57
Жігер Ғани Алматы Алматы 14 00:27:48
Амина Ерланқызы Атырауская область‎ Атырау 14 00:32:17
Алуа Беркутбаева Алматы Алматы 14 00:35:12
Ерасыл Кожегулов Северо-Казахстанская область Сергеевка 14 00:48:15
Абылай Габит Атырауская область‎ Атырау 14 01:11:00
ҚАРАБАЙ ИНКАР Западно-Казахстанская область‎ АКСАЙ 14 00:38:53
Әнуар Мұхамбетқали Карагандинская область‎‎ Жезказган 14 00:06:07
Әділет Мәдениет Карагандинская область‎‎ Темиртау 13 00:37:57
Асанәлі Ниязбек Карагандинская область‎‎ Караганда 13 11:47:57
Еркем Құлмағанбет Карагандинская область‎‎ Караганда 13 00:35:01
Мөлдір Жеткіншек Атырауская область‎ Атырау 13 01:05:58
Аңсаған Аманжолқызы Карагандинская область‎‎ Каркаралинский район Егиндыбулак село 13 00:52:25
Нурбек Алшимбеков Павлодарская область Ақтоғай ауданы 13 00:49:59
Жания Шайзинда Алматинская область‎ Талғар ауданы, Еламан ауылындағы Талғар ауданы әкімдігінің «Талғар ауданының білім бөлімі» «Мектеп жасына дейінгі шағын орталығы 13 00:22:05
Мейірім Айтуғанқызы Алматинская область‎ Ұзынағаш 13 00:21:11
Кожекова Айым Карагандинская область‎‎ Сатпаев 13 00:31:35
Нурдаулет Асел Алматы 188мектеп гимназия 13 00:27:29
Нұрлас Болатқан Восточно-Казахстанская область‎ Ұлан ауданы 13 00:33:39
Нурай Махсотова Западно-Казахстанская область‎ Орал қаласы 13 00:41:54
Інжу Алданыш Нур-Султан Сарыаркинский район 13 00:44:59
Ақзере Гайдарқызы Карагандинская область‎‎ Атасу 13 01:09:53
Молдатаир Нұрсұлтан Туркестанская область‎ Жетісай 13 00:14:18
Жандарбек Тенизбай Атырауская область‎ Атырау 13 00:13:10
Бегжігіт Сағынбек Алматы Алматы 13 00:21:22
Нұрислам Дәуленбай Актюбинская область‎ Чалкар 13 00:30:37
Алтынай Мейлетхан Алматы Алматы 13 01:22:00
Жанбибі Мейлітхан Алматы Алматы 13 01:18:22
Айназ Мауленова Западно-Казахстанская область‎ Қаратөбе 13 00:26:00
Еңлік Кенжеахмет Кызылординская область‎‎‎ Шиелі ауданы 13 00:38:14
Ұлағат Сұлтан Кызылординская область‎‎‎ шиелі ауданы 13 00:07:25
Истай Гаухар Актюбинская область‎ Ақтөбе 13 00:12:45
Айбек Бақыт Карагандинская область‎‎ Жезказган 13 00:23:11
Айым Жүсіп Карагандинская область‎‎ Жезказган 13 00:22:10
Інжу Кәрім Карагандинская область‎‎ Жезказган 13 00:26:05
Нұржан Даулет Восточно-Казахстанская область‎ Семей 12 01:09:04
Мақсұтхан Толғанай Кызылординская область‎‎‎ Жаңақорған ауданы Қожакент ауылы 12 00:23:08
Дильноза Сатпаева Жамбылская область‎ Меркі 12 00:51:03
Әділ Дүйсебек Алматинская область‎ Талгар. П Жалқамыс 12 00:29:16
Іңкәр Бекнұрқызы Жамбылская область‎ Байзақ ауданы 12 00:51:43
Балжан Жинайбек Туркестанская область‎ Жетысай 12 00:31:49
Анель Жанабай Мангистауская область‎‎‎ Жаңаөзен 12 00:48:15
Құрматаев Әлинұр Нур-Султан Қосшы 12 00:39:08
Дария Бағланқызы Карагандинская область‎‎ Қарағанды 12 00:41:34
Айару Саттижол Карагандинская область‎‎ Бұқаржырау ауданы Гагарин ауылы 12 00:20:31
Нұрислам Амандық Актюбинская область‎ Шалкар 12 00:44:51
Ұлдана Беймбет Карагандинская область‎‎ Жаңаарқа 12 01:07:39
Асаль Бозорова Туркестанская область‎ Сарыағаш 12 01:13:44
Айжұлдыз Канат Карагандинская область‎‎ Қарағанды 12 00:45:41
Фариза Данкина Павлодарская область Павлодар 12 00:37:49
Мухаммад Даминов Туркестанская область‎ Сарыагаш 12 00:04:41
Мұхамедали Құрбанбек Туркестанская область‎ Сарыағаш 12 00:03:52
Амира Шамбилова Алматы Алматы 12 01:01:39
Сайын Дамир Актюбинская область‎ Ақтөбе 12 00:35:24
Жанару Ақылбекова Кызылординская область‎‎‎ шиелі ауданы 12 00:19:46
Айым Шәмшид Карагандинская область‎‎ Жезказган 12 00:26:19
Бекарыс Амандық Карагандинская область‎‎ Жезказган 12 00:19:29
Ерсін Сейлан Карагандинская область‎‎ Жезказган 12 00:23:05
Зере Бердеш Карагандинская область‎‎ Жезказган 12 00:22:17
Айсезім Сейтбек Карагандинская область‎‎ Жезказган 12 00:19:51
Әділхан Жапсархан Карагандинская область‎‎ Жезказган 12 00:15:00
Ілияс Боранбай Карагандинская область‎‎ Карағанды 11 00:36:47
Ильяс Мұхаммед Павлодарская область Павлодар 11 00:29:45
Али Жанабай Карагандинская область‎‎ Караганда 11 00:38:24
Тамерис Әбілбек Алматинская область‎ кербұлақ ауданы 11 00:21:27
Мейіржан Бахтығали Туркестанская область‎ Ордабасы ауданы 11 00:13:55
Мейірлан Дәурен Карагандинская область‎‎ Караганда 11 00:06:57
Ералы Өмірқұл Туркестанская область‎ Ордабасы ауданы 11 00:12:40
Сабрина Бәкір Карагандинская область‎‎ Атасу 11 00:22:28
Ділназ Темірбек Карагандинская область‎‎ Каркаралинский район с Буркутты 11 00:47:42
Айша Исмағұл Актюбинская область‎ Ақтөбе 11 00:05:20
Тимур Дамиров Карагандинская область‎‎ Жезказган 11 00:20:09
Айша Сағадулла Карагандинская область‎‎ Жезказган 11 00:12:01
Мерей Тулеу Карагандинская область‎‎ Жезказган 11 00:23:30
Нұрсұлтан Уәлинов Карагандинская область‎‎ Жезказган 11 00:22:43
Нұрәлі Серік Карагандинская область‎‎ Жезказган 11 00:18:39
Сұңғат Садуахас Карагандинская область‎‎ Жезказган 11 00:08:33
Айзат Маратова Карагандинская область‎‎ Актогай 10 01:05:51
Алинур Жолдыбайұлы Кызылординская область‎‎‎ Арал 10 00:30:26
Дарын Серікпай Алматинская область‎ Талдыкорган 10 23:00:59
Балауса Алшынбай Туркестанская область‎ Жетісай 10 00:30:33
Орынбек Кутликожа Туркестанская область‎ Атакент 10 00:25:46
Ерасыл Алтай Туркестанская область‎ Сарыағаш 10 00:19:55
Іңкәр Рыс Туркестанская область‎ Жетысай 10 00:22:39
Бекжан Кенжегарин Западно-Казахстанская область‎ Аксай 10 00:49:18
Інжу Нұржан Карагандинская область‎‎ Жаңаарқа 10 00:37:51
Карабай Сезім Западно-Казахстанская область‎ Ақсай 10 01:25:37
Жайна Амангелді Туркестанская область‎ Сарыағаш 10 00:41:25
Санжар Турсунов Туркестанская область‎ Сарыағаш 10 00:03:01
Нұрша Исмағұл Актюбинская область‎ Ақтөбе 10 00:54:24
Қарақат Лесхан Алматы Алматы 10 00:29:43
Исмаил Дулатұлы Карагандинская область‎‎ Жезказган 10 00:15:56
Алдияр Жапсарбай Карагандинская область‎‎ Жезказган 10 00:11:06
Дидар Жұмағазы Алматинская область‎ Талғар 9 05:48:27
Бекзат Рүстемұлы Актюбинская область‎ Шалқар 9 01:04:16
Фатима Абдикани Мангистауская область‎‎‎ Жаңаөзен 9 00:48:21
Биғазы Имантүсіп Карагандинская область‎‎ Жаңаарқа 9 01:38:43
Жұлдыз Бахт Туркестанская область‎ Сарыагаш 9 00:02:29
Жанайым Мағауия Карагандинская область‎‎ Жезказган 9 00:23:42
Ерхан Тлеш Карагандинская область‎‎ Каркаралинский район с Буркутты 8 00:24:36
Айару Еділқызы Атырауская область‎ Атырау қаласы 8 00:30:41
Ахмад Шайхымеден Атырауская область‎ Құрманғазы ауданы 8 00:50:11
Акжаркын Рыскулова Мангистауская область‎‎‎ Жаңаөзен 8 00:29:43
Әли Мансұр Майгелді Карагандинская область‎‎ Жезказган 8 00:23:50
Жайық Абюр Карагандинская область‎‎ Жезказган 8 00:24:59
Әбілмәнсүр Тажібаев Карагандинская область‎‎ Атасу 7 00:37:17
Нәдір Нариман Карагандинская область‎‎ Атасу 7 00:29:57
Серікбаев Алихан Кызылординская область‎‎‎ ШИЕЛІ АУДАНЫ 7 01:02:27
Хадиджа Ермухамет Алматинская область‎ Талгар 6 00:04:16
Абай Нисанбек Алматы Алматы 6 00:32:03
Әлихан Болат Алматы Алматы 6 20:32:13
Диас Азамат Нур-Султан Косшы 6 04:49:57
Әділжан Мұсағали Карагандинская область‎‎ Жезказган 6 00:20:53
Айзере Тлеген Атырауская область‎ Атырау область 5 00:12:17
Әлижан Амангелді Карагандинская область‎‎ Атасу 5 00:23:07
Инар Испаев Карагандинская область‎‎ Атасу 5 00:18:57
Карабай Інкар Западно-Казахстанская область‎ Ақсай 5 00:21:11
Махаббат Жокенова Карагандинская область‎‎ Жаңаарқа 4 00:10:36
Назым Жүзбай Карагандинская область‎‎ Атасу 4 00:22:55
Милана Хайрхан Западно-Казахстанская область‎ Қаратөбе ауданы 4 00:14:53
Інжу Кәмелбекқызы Карагандинская область‎‎ Бурма 4 00:46:17
Қастер Тұрсынжан Алматинская область‎ Талғар 3 00:52:49
Балауса Билисбек Туркестанская область‎ Жетісай 3 00:21:32
Айзере Әбілсейіт Алматинская область‎ Алматы 2 01:26:05
Ая Кудайбергенова Нур-Султан Нур-Султан 2 00:00:30
Фатима Туркменбай Мангистауская область‎‎‎ Жаңаөзен 2 00:30:23
Саягүл Қибатолла Атырауская область‎ Исатай ауданы 0 ~
Ұлдана Уразбай Жамбылская область‎ Меркі 0 ~
Мағжан Габит Костанайская область‎‎ Аркалык 0 ~
Нұрасыл Раймбек Нур-Султан Алматы 0 ~
Диас Әзілхан Кызылординская область‎‎‎ Әйтеке би кенті 0 ~
Мағжан Ерікұлы Атырауская область‎ Атырау 0 ~
Дамир Серік Алматы Алматы 0 ~
Диана Үмбетияр Кызылординская область‎‎‎ шиелі ауданы 0 ~
Алихан Жанайдар Кызылординская область‎‎‎ шиелі ауданы 0 ~