Рейтинг участников

Бастау - математика - 4 сынып

Дата проведения: 04.04.2022 - 22.04.2022

Количество участников: 570

Место ФИ участника Область Населенный пункт Баллы Время
Шәмсия Дүйсенбаева Нур-Султан Қызылорда 11 00:02:08
Гүлжан Серік Нур-Султан Қызылорда 11 00:01:12
Лағыл Кайридин Карагандинская область‎‎ Караганда 11 00:49:00
Ақылбек Қазыкен Нур-Султан Амангельдинский район 11 00:01:49
Абильхайыр Абильхайыр Костанайская область‎‎ Амангельдинский район 11 00:01:08
Мерей Қыдырәлин Костанайская область‎‎ Амангельдинский район 11 00:01:03
Толғанай Тұрсынқызы Кызылординская область‎‎‎ Шиелі 10 00:08:53
Гүлбейне Әділхан Кызылординская область‎‎‎ Шиелі 10 00:01:51
АРУЖАН Бауыржанқызы Кызылординская область‎‎‎ Шиелі 10 00:02:57
Камила Мықтыбай Кызылординская область‎‎‎ Шиелі 10 00:02:07
Арайлым Қалманова Кызылординская область‎‎‎ Шиелі 10 00:01:50
Мирас Сұлтанхан Кызылординская область‎‎‎ Шиелі 10 00:01:11
Салтанат Мырзағали Кызылординская область‎‎‎ Шиелі 10 00:01:40
Кәусар Қанат Карагандинская область‎‎ Қарағанды 10 00:47:37
Гүлайна Нұрболқызы Карагандинская область‎‎ Қарағанды 10 00:44:15
Айару Бөгенбай Карагандинская область‎‎ Қарағанды 10 00:03:25
Кәусар Қайркен Карагандинская область‎‎ Қарағанды 10 00:03:41
Бауыржан Хаджымұрат Кызылординская область‎‎‎ Қызылорда 10 00:01:33
Нәби Алмахан Кызылординская область‎‎‎ Қызылорда 10 00:05:14
Нұрислам Оңдасын Кызылординская область‎‎‎ Шиели 10 01:02:31
Нұрдаулет Базарбек Мангистауская область‎‎‎ Мұнайлинский район 10 00:29:11
Ақерке Тілектес Мангистауская область‎‎‎ Мұнайлинский район 10 00:06:25
Алия Избасар Мангистауская область‎‎‎ Мұнайлинский район 10 00:01:20
Рахымбаев Ерназар Карагандинская область‎‎ Қарағанды қаласы 10 00:01:32
Асыл Адилханова Костанайская область‎‎ Амангелді ауданы 10 00:30:51
Әли Тілек Карагандинская область‎‎ Қарағанды 10 00:01:11
Інжу Тоғыс Жамбылская область‎ Сарысу ауданы 10 00:17:20
Айым Айдар Жамбылская область‎ тараз 10 00:12:28
Бақдаулет Тоқберген Жамбылская область‎ Жамбыл облысы Сарысу ауданы Жаңаталап ауылы 10 00:03:33
Айгерім Әбілда Жамбылская область‎ Жамбыл облысы Сарысу ауданы Жаңаталап ауылы 10 00:14:01
Ибраһим Мұратбай Атырауская область‎ Атырау 10 00:38:58
Марғұлан Құрмаш Карагандинская область‎‎ Қарағанды 10 00:02:25
Айзере Төлеубек Жамбылская область‎ Жамбыл облысы Сарысу ауданы Жаңаталап ауылы 10 01:01:07
Інжу Қуаныш Западно-Казахстанская область‎ Батыс Қазақстан обл,Казталов ауданы,Қоныс ауылы 9 00:31:53
Абылайхан Кенжебекұлы Кызылординская область‎‎‎ Шиелі 9 00:03:49
Аңсар Қонарбаев Карагандинская область‎‎ Karaganda 9 00:34:42
Ерасыл Сейтмұрат Кызылординская область‎‎‎ Шиелі 9 00:11:53
Кәусар Бектұрсын Кызылординская область‎‎‎ Шиелі 9 00:05:37
Мирас Асанов Кызылординская область‎‎‎ Шиелі 9 00:03:08
Гауһартас Сәдуова Кызылординская область‎‎‎ Шиелі 9 00:02:38
Нұрзат Хайырбек Кызылординская область‎‎‎ Шиелі 9 00:01:23
Сара Қанышқызы Кызылординская область‎‎‎ Шиелі 9 00:02:41
Айзере Қонысбай Кызылординская область‎‎‎ Шиелі 9 00:01:17
Кәусар Мырзалы Кызылординская область‎‎‎ Шиелі 9 00:01:21
Жалғас Сапаров Кызылординская область‎‎‎ Шиелі 9 00:01:45
Дамир Камалов Кызылординская область‎‎‎ Шиелі 9 00:01:07
Кувандык Жанеля Шымкент Шымкент 9 00:02:46
Жанерке Төрехан Павлодарская область Павлодар облысы, Железин ауданы,Жаңа жұлдыз ауылы 9 00:05:20
рамазан Елемес Западно-Казахстанская область‎ Казталовский район пос. коныс 9 00:20:06
Динара Борамбаева Карагандинская область‎‎ Қарағанды 9 00:04:00
Ердәулет Мақсұт Алматинская область‎ Талгар 9 01:30:32
Іңкәр Орынбасар Карагандинская область‎‎ Приозерск 9 00:01:45
Інжу Қаржау Карагандинская область‎‎ Приозерск 9 00:04:22
Бақтыбек Сансызбай Карагандинская область‎‎ Приозерск 9 00:02:19
Назым Абдимуратова Карагандинская область‎‎ Приозерск 9 00:03:06
Іңкәр Сайдулла Карагандинская область‎‎ Приозерск 9 00:01:46
Азелия Куванчбек Карагандинская область‎‎ Приозерск 9 00:01:59
Нұрсұлтан Алимбетов Карагандинская область‎‎ Приозерск 9 00:02:38
Аяжан Есенкелді Карагандинская область‎‎ Приозерск 9 00:01:40
Нұрасыл Санжархан Карагандинская область‎‎ Приозерск 9 00:01:08
Саят Мендияров Кызылординская область‎‎‎ Қызылорда 9 01:29:59
Інкәр Қаржау Карагандинская область‎‎ Приозерск 9 00:31:26
Маржан Тлектес Кызылординская область‎‎‎ Қызылорда 9 00:15:35
Аружан Юсуп Западно-Казахстанская область‎ Орал қаласы 9 00:03:41
Аманда Ғалым Западно-Казахстанская область‎ Орал қаласы 9 00:09:30
Жания Габиденова Западно-Казахстанская область‎ Қаратөбе ауданы, Ақтай-сай ауылы 9 00:28:45
Інжу Құлбарақова Кызылординская область‎‎‎ Арал 9 00:12:50
Мадияр Төреханов Кызылординская область‎‎‎ Арал 9 00:06:40
Сальбина Серік Кызылординская область‎‎‎ Арал 9 00:01:20
Бөлтірік Аяулым Акмолинская область Никольск ауылы 9 00:12:23
Сезім Мүсілім Акмолинская область аршалы ауданы 9 00:22:34
Аякөз Кенгесбай Западно-Казахстанская область‎ Түймекент ауылы 9 01:04:29
Жанерке Аманжолова Костанайская область‎‎ Амангелді ауданы 9 00:00:54
Рамазан Нұржаубай Жамбылская область‎ Жамбыл облысы Сарысу ауданы Жаңаталап ауылы 9 00:38:58
Дидар Ермұхан Карагандинская область‎‎ Приозерск 9 00:02:40
Айша Ордабай Шымкент Шымкент 9 00:31:52
Батырхан Өмырзақ Шымкент Шымкент 9 00:33:38
Мирас Ахметов Карагандинская область‎‎ Қарағанды 9 00:09:17
Шыңғыс Тоқтар Костанайская область‎‎ Амангелді ауданы 9 00:02:17
Жанат Аблай Павлодарская область Май ауданы 9 00:37:34
Санжар Ахмедиев Павлодарская область Май ауданы 9 00:05:58
Ғаділбек Асмағи Атырауская область‎ Атырау 9 00:09:05
Жандос Сатыбалды Карагандинская область‎‎ Балқаш қаласы 9 01:28:56
Даяна Еселханова Карагандинская область‎‎ Караганда 9 00:27:20
Мәди Шамей Карагандинская область‎‎ Қарағанды 9 00:16:58
Азиза Калкенова Карагандинская область‎‎ Қарағанды қаласы 9 00:37:47
Қордабай Жансая Карагандинская область‎‎ Қарағанды қаласы 9 00:02:50
Аяна Сайлаубек Туркестанская область‎ Ордабасы ауданы 9 00:02:04
Досжан Төлепберген Туркестанская область‎ Ордабсы ауданы 9 00:01:37
Шолпан Тілеген Западно-Казахстанская область‎ Қаратөбе ауданы, Ақтай-сай ауылы 8 00:03:27
Қамқа Амангельдиева Мангистауская область‎‎‎ Мұнайлы 8 00:34:21
Мұрагер Уахит Костанайская область‎‎ Жанкелдин ауданы 8 01:10:23
Азамат Орынбасар Западно-Казахстанская область‎ Қаратөбе ауданы, Ақтай-сай ауылы 8 00:02:23
Инабат Исатайқызы Западно-Казахстанская область‎ Қаратөбе ауданы, Ақтай-сай ауылы 8 00:01:31
Райана Сағатбек Алматы Алматы 8 00:49:15
Нұрсері Өскенбай Кызылординская область‎‎‎ Жаңақорған 8 00:40:15
Асқар Қонарбаев Карагандинская область‎‎ Қараганды 8 00:14:39
Назар Ерсаин Западно-Казахстанская область‎ Уральск 8 01:31:16
Cымбат Зинабдин Кызылординская область‎‎‎ Шиелі 8 00:01:28
Сезім Жолдас Алматинская область‎ Казцик ауылы 8 00:25:26
Ердәулет Жұмағали Карагандинская область‎‎ Балхаш 8 00:29:00
Даниял Аманжолов Павлодарская область Павлодар облысы, Железин ауданы,Жаңа жұлдыз ауылы 8 00:08:53
Айару Қайролданова Восточно-Казахстанская область‎ Семей 8 00:59:02
Ұлғайша Батырхан Кызылординская область‎‎‎ Жаңақорған 8 00:20:57
Самал Қайратқызы Кызылординская область‎‎‎ Жаңақорған 8 00:03:24
Олжас Бейсен Восточно-Казахстанская область‎ aigulaigulkl@gmail.com 8 01:23:07
Нұрали Кенжеғазы Восточно-Казахстанская область‎ "Б.Сахариев атындағы Бақты орта мектеп - бақша" КММ 8 00:18:26
Назар Байзақ Карагандинская область‎‎ Балқаш 8 00:05:24
Әділұлы Дінмұхамед Карагандинская область‎‎ Балқаш 8 00:00:53
Алдияр Сейтқажы Восточно-Казахстанская область‎ ШҚО білім басқармасы Үржар ауданы бойынша білім бөлімінің "Б. Сахариев атындағы Бақты орта мектеп-бақшасы" КММ 8 00:15:57
Еркежан Қабылтай Восточно-Казахстанская область‎ "Б.Сахариев атындағы Бақты орта мектеп - бақша" КММ 8 00:10:55
Әлинұр Серік Восточно-Казахстанская область‎ ШҚО білім басқармасы Үржар ауданы бойынша білім бөлімінің "Б. Сахариев атындағы Бақты орта мектеп-бақшасы" КММ 8 00:12:19
Кәусар Расқан Восточно-Казахстанская область‎ "Б.Сахариев атындағы Бақты орта мектеп - бақша" КММ 8 00:10:49
Айзада Стампол Восточно-Казахстанская область‎ ШҚО білім басқармасы Үржар ауданы бойынша білім бөлімінің "Б. Сахариев атындағы Бақты орта мектеп-бақшасы" КММ 8 00:28:36
Аяла Ермекқызы Восточно-Казахстанская область‎ "Б.Сахариев атындағы Бақты орта мектеп - бақша" КММ 8 00:26:20
Әмірхан Тұрсынбек Восточно-Казахстанская область‎ ШҚО білім басқармасы Үржар ауданы бойынша білім бөлімінің "Б. Сахариев атындағы Бақты орта мектеп-бақшасы" КММ 8 00:12:00
Санжар Әскер Восточно-Казахстанская область‎ "Б.Сахариев атындағы Бақты орта мектеп - бақша" КММ 8 00:10:38
Әлихан Самат Восточно-Казахстанская область‎ ШҚО білім басқармасы Үржар ауданы бойынша білім бөлімінің "Б. Сахариев атындағы Бақты орта мектеп-бақшасы" КММ 8 00:06:58
Елжан Оспанов Восточно-Казахстанская область‎ ШҚО білім басқармасы Үржар ауданы бойынша білім бөлімінің "Б. Сахариев атындағы Бақты орта мектеп-бақшасы" КММ 8 00:12:47
Ақниет Хамит Восточно-Казахстанская область‎ "Б.Сахариев атындағы Бақты орта мектеп - бақша" КММ 8 00:10:34
Айсұлтан Мұратбек Восточно-Казахстанская область‎ ШҚО білім басқармасы Үржар ауданы бойынша білім бөлімінің "Б. Сахариев атындағы Бақты орта мектеп-бақшасы" КММ 8 00:03:18
Шайзадаев Нұрқабыл Кызылординская область‎‎‎ Кызылорда 8 00:50:14
Теміртас Анель Северо-Казахстанская область Есильский район Караагашская основная школа 8 00:19:55
Темірлан Меллятхан Восточно-Казахстанская область‎ ШҚО білім басқармасы Үржар ауданы бойынша білім бөлімінің "Б.Сахариев атындағы Бақты орта мектеп-бақшасы "КММ 8 00:02:38
Аяжан Балтабай Карагандинская область‎‎ Приозерск 8 00:02:23
Абдунаим Тұрсунбай Карагандинская область‎‎ Приозерск 8 00:02:49
Ерназ Шаймарданов Нур-Султан Нұрсұлтан 8 00:37:16
Еркеназ Махсут Кызылординская область‎‎‎ Шиелі 8 00:41:39
Еркебулан Куанышкалиев Западно-Казахстанская область‎ Орал қаласы 8 00:15:02
Айзере Емберген Алматинская область‎ Райымбек ауданы Нарынқол ауылы 8 00:48:27
Асқар Кабдижалелов Карагандинская область‎‎ Приозерск 8 00:13:32
Инжу Туреева Западно-Казахстанская область‎ Пугачев ауылы 8 00:02:31
Күнімай Жақсылықова Кызылординская область‎‎‎ Арал 8 00:01:47
Нуржан Серік Мангистауская область‎‎‎ Мұнайлинский район 8 00:05:43
Адель Жаскенова Павлодарская область Баянауыл 8 00:02:49
Гимран Берікбай Павлодарская область Баянауыл 8 00:03:05
Ұлан Тәңіберген Павлодарская область Баянауыл 8 00:01:49
Нұрасыл Нұркен Карагандинская область‎‎ Караганда 8 00:41:02
Еркебұлан Салават Павлодарская область Баянауыл 8 00:01:08
Әбілмансүр Әбдіхан Жамбылская область‎ Тараз 8 01:12:22
Ұлжан Батырбек Кызылординская область‎‎‎ Қызылорда 8 00:21:40
Досымжан Сейтомар Кызылординская область‎‎‎ Жанақорған 8 00:26:54
Асанали Тогамбеков Павлодарская область Май ауданы 8 00:11:29
Cұлтан Нұрлыбек Мангистауская область‎‎‎ Жанаозен 8 00:22:15
Таирова Ақмарал Мангистауская область‎‎‎ Мұнайлы ауданы 8 00:20:04
Дәулеткерей Халбай Мангистауская область‎‎‎ Мұнайлы ауданы 8 00:01:08
Меруерт Өтеміс Мангистауская область‎‎‎ Мұнайлы 8 00:13:43
Алихан Искендер Мангистауская область‎‎‎ Мұнайлы ауданы 8 00:01:55
Өміртай Нұралы Мангистауская область‎‎‎ Ақтау 8 00:56:30
Асыл Қали Карагандинская область‎‎ г.Сатпаев 8 01:19:10
Айша Аманжолова Карагандинская область‎‎ г.Сатпаев 8 01:19:11
Нұрмұхаммед Жалелхан Карагандинская область‎‎ Қарағанды қаласы 8 00:06:12
Ләйла Серғазы Карагандинская область‎‎ Қарағанды қаласы 8 00:03:21
Данабек Отешов Мангистауская область‎‎‎ Ақтау 8 00:09:09
ЖІБЕК МАРАЛ Кызылординская область‎‎‎ Шиелі 7 01:07:59
Санжар Әлібиұлы Кызылординская область‎‎‎ Шиелі 7 00:13:49
Жанерке Елекенова Западно-Казахстанская область‎ Орал 7 00:34:50
Мерей Кенжебай Кызылординская область‎‎‎ Шиелі 7 00:02:41
Нұрсұлтан Аскар Нур-Султан Амангелдиеский район 7 01:30:08
Аружан Айтан Карагандинская область‎‎ Балқаш 7 00:23:11
Маржан Абдикул Павлодарская область Павлодар облысы, Железин ауданы,Жаңа жұлдыз ауылы 7 00:02:31
Ерали Қалдыбай Алматы Алматы 7 00:29:45
Арыстанова Айдана Северо-Казахстанская область Есіл ауданы 7 00:36:21
Исманұр Сабыр Восточно-Казахстанская область‎ Бахты 7 00:39:25
Адила Шакижанова Карагандинская область‎‎ Балқаш 7 00:05:06
Болатбекқызы Каусар Карагандинская область‎‎ Балхаш 7 00:02:01
Балнұр Қуанқызы Карагандинская область‎‎ Балқаш 7 00:01:39
Нұрай Жұмағали Восточно-Казахстанская область‎ "Б.Сахариев атындағы Бақты орта мектеп - бақша" КММ 7 00:09:16
Сұлтан Естібай Восточно-Казахстанская область‎ ШҚО білім басқармасы Үржар ауданы бойынша білім бөлімінің "Б. Сахариев атындағы Бақты орта мектеп-бақшасы" КММ 7 00:13:08
Аруна Асан Кызылординская область‎‎‎ Жаңақорған 7 00:57:18
Жахонгир Кошкарбай Туркестанская область‎ Сайрам ауданы 7 00:42:05
Медина Серик Карагандинская область‎‎ Ұлытау ауданы, Байқоңыр ауылы 7 01:02:03
Бекарыс Шашғын Мангистауская область‎‎‎ Мұнайлы ауданы 7 00:36:04
Думан Қуатұлы Кызылординская область‎‎‎ Арал 7 00:49:42
Хадиджа Кенжебек Карагандинская область‎‎ Балқаш 7 00:01:30
Айғаным Қасен Карагандинская область‎‎ Байқоңыр ауылы 7 00:58:13
Абдурахим Дастан Шымкент Шымкент 7 00:40:58
Ақжайық Бердиханова Мангистауская область‎‎‎ Мұнайлинский район 7 00:01:13
Серік Сентай Павлодарская область Баянауыл 7 00:01:28
Нұрәлі Нұриден Павлодарская область Баянауыл 7 00:01:42
Көркем Сазанбай Актюбинская область‎ Актобе обл Ырғыз ауданы 7 00:43:15
Жақсығали Оразалы Западно-Казахстанская область‎ Орал 7 00:31:13
Жансая Қайырболат Павлодарская область Баянауыл 7 00:01:57
Жасмин Сагинтаева Павлодарская область Баянауыл 7 00:00:56
Мадияр Ибрагимов Туркестанская область‎ Сайрам ауданы 7 00:39:21
Амина Бегежанова Павлодарская область Баянауыл 7 00:01:00
Айша Бошан Алматинская область‎ Село Байтерек 7 00:38:53
Бекжан Қуантай Карагандинская область‎‎ Қарағанды 7 00:22:29
Ернұр Айранбай Жамбылская область‎ Жамбыл облысы Сарысу ауданы Жаңаталап ауылы 7 00:15:42
Арман Еркінбайұлы Кызылординская область‎‎‎ Қызылорда 7 00:53:12
Алихан Егеубай Мангистауская область‎‎‎ Жанаозен 7 01:51:07
Арайлым Кенжебай Мангистауская область‎‎‎ Жанаозен 7 01:26:57
Алмат Жолдас Карагандинская область‎‎ Жаңаарқа ауданы 7 00:32:15
Нұрасыл Айтбек Карагандинская область‎‎ Жаңаарқа ауданы 7 00:18:36
Баходир Баванезаров Шымкент шымкент 7 00:59:49
Ғалымбек Демежан Атырауская область‎ Атырау 7 00:31:54
Інжу Тулевберген Туркестанская область‎ Ордабасы ауданы 7 00:56:07
Бауыржан Эрсары Мангистауская область‎‎‎ Ақтау 7 01:34:37
Жансезім Әбдіхан Туркестанская область‎ Ордабасы ауданы 7 00:09:21
Фатима Азаматқызы Атырауская область‎ Атырау 6 00:52:56
Дәулет Қайыржанов Западно-Казахстанская область‎ Қаратөбе ауданы, Ақтай-сай ауылы 6 00:13:31
Айша Жунусова Нур-Султан Нұр - Сұлтан 6 01:24:15
Альфия Мұхитқызы Алматы Алматы 6 00:44:39
Аяжан Саветова Восточно-Казахстанская область‎ Кокпектинский район 6 00:06:11
Айкүнім Еркен Восточно-Казахстанская область‎ Усть-каменогорск 6 00:06:55
Жания Сейдеғали Атырауская область‎ Атырау 6 00:55:57
Нұрәділ Мағжан Актюбинская область‎ Ырғыз ауданы 6 00:37:42
Сабира Ильяс Западно-Казахстанская область‎ Уральск 6 01:06:40
Ерасыл Аралбай Мангистауская область‎‎‎ Актау 6 01:00:42
Расул Ағайдар Кызылординская область‎‎‎ Шиелі 6 00:03:27
Інжу Нұрдавлет Алматинская область‎ Жамбыл ауданы Ұзынағаш ауылы 6 00:49:55
Айтолкын Әмзе Кызылординская область‎‎‎ Казалинский район 6 01:17:07
Ақерке Бағдаулет Алматы Алматы 6 01:18:30
Сая Алдабергенова Мангистауская область‎‎‎ Бейнеу 6 02:02:04
Інжу Аманжолқызы Алматы Алматы 6 00:53:07
Аяулым Дүйсембай Атырауская область‎ Атырау 6 00:57:08
Назым Хайрат Атырауская область‎ Атырау 6 00:57:58
Алихан Адай Карагандинская область‎‎ Қарағанды 6 00:21:51
Айша Сағат Карагандинская область‎‎ Қарағанды 6 00:03:39
Жұлдызай Жанболат Атырауская область‎ Атырау 6 00:21:56
Амина Ерланқызы Алматы Алматы 6 01:22:43
Жанбота Жармұханбет Туркестанская область‎ Шымкент қаласы 6 00:39:53
Ботакөз Бахтияр Актюбинская область‎ Актобе 6 00:58:06
Қалмурзаев Алихан Мангистауская область‎‎‎ Мұнайлы ауданы 6 00:03:27
Алихан Ергазыев Карагандинская область‎‎ Балхаш 6 00:15:18
Аманжол Жетпіс Карагандинская область‎‎ Балқаш 6 00:06:09
Айша Дәулетқызы Карагандинская область‎‎ Балхаш 6 00:08:04
Ділназ Егінбай Павлодарская область Баянауыл ауданы 6 00:15:13
Дәлелхан Жанерке Акмолинская область Никольск ауылы 6 00:30:21
Нұрқожа Ешмағанбет Карагандинская область‎‎ Абай ауданы Қарабас кеңті 6 00:31:17
Алтынай Асқар Алматинская область‎ Алматы 6 01:23:58
Зияда Султан Мангистауская область‎‎‎ Мұнайлинский район 6 00:01:29
Айдар Кенжебаев Павлодарская область Баянауыл ауданы 6 00:09:05
Шадияра Рахимбергенова Павлодарская область Баянауыл ауданы 6 00:02:16
Жаркынай Нурмаганбетова Павлодарская область Баянауыл ауданы 6 00:04:59
Анеля Ертаева Павлодарская область Баянауыл ауданы 6 00:02:10
Алия Космагамбетова Мангистауская область‎‎‎ Жанаозен 6 00:26:24
Альмира Тулбек Мангистауская область‎‎‎ Мунайлинский район 6 02:02:04
Амир Жалгасов Мангистауская область‎‎‎ Актау 6 01:06:37
Алдияр Есмұрат Карагандинская область‎‎ Қарағанды 6 00:17:42
Қасым Аллаберген Мангистауская область‎‎‎ Ақтау 6 00:06:15
Аида Ерғали Мангистауская область‎‎‎ Ақтау 6 00:02:24
Сейіл Сүлеймен Карагандинская область‎‎ Қарағанды 6 00:02:31
Аружан Сарсенбай Атырауская область‎ Атырау қаласы 6 00:14:19
Сұлтан Жұматай Восточно-Казахстанская область‎ Семей 6 00:42:39
Сымбат Бисенбаева Мангистауская область‎‎‎ Бейнеу 6 01:01:14
Адилет Рашит Атырауская область‎ Атырау 6 01:23:03
Нұрғиса Мейраш Карагандинская область‎‎ Карағанды 6 00:52:35
Қамарсұлу Сакен Мангистауская область‎‎‎ Мұнайлы 6 01:26:55
Аянбек Рауаж Мангистауская область‎‎‎ Мұнайлы ауданы 6 00:03:01
Мирас Лес Жамбылская область‎ Ақыртөбе ауылы 6 01:02:59
Айару Жулдас Атырауская область‎ Атырау 6 01:27:10
Арсен Маулен Карагандинская область‎‎ Қарағанды 6 00:51:29
Баймади Амантурлы Мангистауская область‎‎‎ Жаңаөзен қ. 6 00:42:02
Мерей Ануарбек Алматинская область‎ с Кызылжиде 6 00:14:32
Гүлдана Сейділда Кызылординская область‎‎‎ Қызылорда 6 01:19:02
Турсынай Жанузакова Жамбылская область‎ Мерке 5 00:40:35
Аяулым Бахтиярова Актюбинская область‎ Ақтөбе 5 01:20:11
Ақжол Аманқос Мангистауская область‎‎‎ Жаңаөзен 5 00:36:27
Айару Теңелбай Западно-Казахстанская область‎ Қаратөбе ауданы, Ақтай-сай ауылы 5 00:40:12
Әмина Сәлінжуар Северо-Казахстанская область Петропавловск 5 01:03:18
Нұртілеу Серік Жамбылская область‎ Байзақ ауданы 5 00:15:09
Санжар Союзбек Алматы Алматы 5 01:33:18
Мағжан Жұмағазы Мангистауская область‎‎‎ Жаңаөзен 5 00:15:09
Мадина Чекушкина Карагандинская область‎‎ Балқаш 5 01:08:01
Айару Жақсылық Мангистауская область‎‎‎ Мунайлы 5 00:29:29
Абдуллах Аубакир Карагандинская область‎‎ Қарағанды 5 00:42:27
Ажар Әмір Кызылординская область‎‎‎ Шиелі 5 00:05:22
Отумбаева Алтынай Карагандинская область‎‎ Караганда 5 00:39:15
Нұртас Назар Карагандинская область‎‎ Приозерск 5 01:01:55
Нұрдана Есенгелді Алматы Алматы 5 01:14:26
Ерсұлтан Тлеуғабыл Павлодарская область Павлодар облысы, Железин ауданы,Жаңа жұлдыз ауылы 5 00:59:17
Мағжан Абдикул Павлодарская область Павлодар облысы, Железин ауданы,Жаңа жұлдыз ауылы 5 00:03:45
Азиза Муратова Западно-Казахстанская область‎ Орал 5 00:35:51
Айсұлтан Бағлан Алматинская область‎ Талғар 5 01:11:29
Азаматқызы Бақытгүл Мангистауская область‎‎‎ Ақтау 5 00:05:17
Самғат Әбділда Кызылординская область‎‎‎ Шиели 5 01:02:18
Мерей Ахмет Карагандинская область‎‎ Қарағанды 5 00:07:17
Мадина Ерболат Западно-Казахстанская область‎ Орал қаласы 5 00:58:32
Жаныс Каиыркенов Карагандинская область‎‎ Қарағанды 5 00:35:36
Асанәлі Кабибола Карагандинская область‎‎ Қарағанды 5 00:13:50
Кәусәр Ғарифулла Мангистауская область‎‎‎ Мұнайлы ауданы 5 00:03:06
Іңкәр Далелхан Карагандинская область‎‎ Абай 5 00:59:18
Сембай Аяжан Карагандинская область‎‎ Балхаш 5 00:18:08
Айжан Амелешева Карагандинская область‎‎ Балқаш 5 00:01:33
Күнімай Жақсылықова Кызылординская область‎‎‎ Арал 5 00:16:20
Сырым Мұрат Алматы №179 ЖББМ 5 00:54:18
Серікпай Аяулым Акмолинская область Никольск ауылы 5 00:18:53
Карима Қайнарбек Кызылординская область‎‎‎ Қызылорда 5 00:03:50
Феруза Болат Атырауская область‎ Атырау 5 00:52:57
Едіге Бақытжан Алматы Алматы 5 01:01:02
Дәрия Қасымхан Алматинская область‎ Илиский район. Пос. КазЦик 5 00:48:38
Медина Алькенова Карагандинская область‎‎ Қарағанды 5 00:01:48
Қуаныш Қайсар Карагандинская область‎‎ Ұлытау ауданы 5 01:06:37
Ақнұр Мәкіш Карагандинская область‎‎ Жаңаарқа ауданы 5 01:04:07
Айдын Жұмағали Акмолинская область Ақмола облысы 5 00:57:23
Альбина Жалғас Мангистауская область‎‎‎ Мұнайлы ауданы 5 00:33:37
Балауса Мелдебай Туркестанская область‎ Жамбыл ауылы 5 00:33:00
Балнұр Болат Алматинская область‎ с Кызылжиде 5 01:15:52
Ақан Ниязбеков Западно-Казахстанская область‎ Қаратөбе ауданы Қарақамыс ауылы 5 00:51:44
Аяулым Көмекбай Мангистауская область‎‎‎ Мұнайлы село Дәулет 5 01:07:31
Диас Қали Кызылординская область‎‎‎ Шиелі ауданы 4 00:42:26
Ернар Умиргалиев Западно-Казахстанская область‎ Орал 4 00:33:19
Жаннұр Тоқтарбек Алматы Алматы 4 01:10:12
Аида Торебаева Мангистауская область‎‎‎ Мұнайлы 4 00:46:57
Таңнұр Серік Акмолинская область Жаркаинский район 4 00:41:04
Абдурахман Ибрахим Нур-Султан Сарыарка 4 00:46:32
Медина Молдабек Западно-Казахстанская область‎ Уральск 4 00:30:23
Абдуррахим Зейнолла Атырауская область‎ Атырау 4 02:13:43
Аружан Шәйкен Жамбылская область‎ Шу 4 00:42:23
Гүлзат Қалжан Кызылординская область‎‎‎ Жаңақорған ауданы 4 00:59:07
Айзере Әлімхан Жамбылская область‎ Тараз 4 00:36:30
Нұрислам Жақсыбай Акмолинская область Зерендинский район 4 00:27:18
Сезім Айдарханова Кызылординская область‎‎‎ Жаңақорған ауданы,Қожамберді ауылы 4 00:43:41
Жанерке Абдырахым Туркестанская область‎ Түлкібас ауданы 4 00:47:22
Айерке Алпысбай Карагандинская область‎‎ Караганда 4 00:56:59
Рамазан Юсупбаев Мангистауская область‎‎‎ Ақтау 4 00:25:39
Илюбай Нұрай Северо-Казахстанская область Есіл ауданы 4 01:17:18
Наурызбек Абдиреимов Карагандинская область‎‎ Приозерск 4 00:06:46
Аружан Толыбек Алматы Алматы 4 00:36:03
Мейіржан Жандосұлы Карагандинская область‎‎ Приозерск 4 00:15:57
Медеу Мерей Алматы Қазақыстан 4 00:06:51
Азамат Турсынбай Карагандинская область‎‎ Приозерск 4 00:20:24
Қымтана Борис Мангистауская область‎‎‎ село Таушық 4 00:14:03
Ерхан Қайрат Карагандинская область‎‎ Қарағанды 4 01:09:04
Әйгерім Ахметжан Акмолинская область Атбасар 4 00:44:48
Ниял Қуандық Мангистауская область‎‎‎ село Таушық 4 00:29:39
Еркинова Айсана Акмолинская область Атбасар 4 01:29:54
Асаналі Мырзабек Карагандинская область‎‎ Каркаралинск 4 00:48:56
Нұрбек Аманғали Мангистауская область‎‎‎ село Таушық 4 00:25:50
Айым Боранбай Павлодарская область Павлодар облысы, Железинн ауданы 4 00:39:56
Ая Тұрсын Карагандинская область‎‎ Қарқаралы ауданы Бесоба ауылы 4 01:05:32
Жадыра Серік Шымкент Шымкент 4 00:43:30
Рахман Илдер Мангистауская область‎‎‎ Мунайлинский район 4 00:38:00
Еркебұлан Жұмабек Мангистауская область‎‎‎ Бейнеу 4 00:27:51
Жансезім Өскен Туркестанская область‎ Мақтаарал ауданы 4 00:55:15
Нұрмұхаммед Қисамиден Карагандинская область‎‎ Қарқаралы ауданы 4 01:16:29
Амина Аймақ Мангистауская область‎‎‎ Жаңаөзен 4 00:50:43
Әділет Серікқанұлы Алматы Алматы 4 01:00:35
Дастан Базарбай Алматы Алматы 4 00:36:07
Алдияр Қаратай Карагандинская область‎‎ Қарағанды 4 00:18:13
Жеңісқызы Інжу Карагандинская область‎‎ Балхаш 4 00:15:37
Дамир Өміртай Кызылординская область‎‎‎ Шиелі 4 01:04:07
Тұмар Темірхан Кызылординская область‎‎‎ Шиелі 4 00:41:08
Айтөре Өміржан Карагандинская область‎‎ г.Сатпаев 4 00:56:48
Исмайл Искаков Атырауская область‎ Атырау 4 02:02:09
Алихан Мәлік Атырауская область‎ Атырау 4 01:13:17
Гүлсая Кенжебайқызы Кызылординская область‎‎‎ Жаңақорған 4 00:11:01
Айсұлу Молдахмет Алматы Алматы 3 01:18:42
Тілеу Нұртуған Алматы Алматы 3 01:25:41
Бақдәулет Досқабыл Западно-Казахстанская область‎ Қаратөбе ауданы, Ақтай-сай ауылы 3 01:10:49
Аяна Асқарбек Нур-Султан Нұр-Сұлтан 3 00:48:24
Есбер Бейсен Восточно-Казахстанская область‎ Кокпектинский район 3 00:49:11
Амина Омар Алматы Алматы 3 00:59:58
Диас Нұрлан Нур-Султан Астана 3 01:11:29
Гүлім Ерқанатқызы Атырауская область‎ Махамбет ауданы 3 00:40:59
Әмина Асанқызы Карагандинская область‎‎ Қарағанды қаласы 3 01:02:13
Расул Байкузин Западно-Казахстанская область‎ Ақсай қаласы 3 00:27:30
Адиля Жармухамбетова Восточно-Казахстанская область‎ Семей 3 00:38:07
Көркем Бишораева Мангистауская область‎‎‎ Мунайлы 3 01:04:40
Алтын Сайфеден Западно-Казахстанская область‎ Уральск 3 00:43:30
Наргиза Қаирбек Актюбинская область‎ Хромтау 3 00:57:05
Айзада Динистанова Алматы Алматы 3 01:28:26
Малика Ғалымбек Нур-Султан Нур-Султан 3 00:03:30
Елжан Бауыржан Карагандинская область‎‎ Караганда 3 00:57:03
Жібек Тұрсынбек Кызылординская область‎‎‎ Жаңақорған ауданы 3 22:05:26
Сағдат Тілеуберген Карагандинская область‎‎ Сатбаев 3 00:45:51
Расул Рустамов Алматинская область‎ Ұзынағаш 3 00:45:36
Айару Абдхайр Алматинская область‎ Кербұлақ ауданы 3 00:50:40
Расул Рустамов Алматинская область‎ Ұзынағаш 3 00:53:12
Досым Алпысбай Жамбылская область‎ Шу 3 00:32:28
Айару Оспан Алматы Алматы 3 00:42:40
Райс Серік Алматы Алматы 3 00:34:25
Айзере Төлебаева Кызылординская область‎‎‎ Қызылорда 3 00:08:58
Жаннұр Абдхайыр Алматинская область‎ Кербұлақ ауданы 3 00:30:42
Шарбану Қуанышбек Алматинская область‎ Іле ауданы 3 00:45:38
Бектурсын Оразалы Мангистауская область‎‎‎ Мұнайлы ауданы 3 00:12:31
Бекзатқызы Әмина Мангистауская область‎‎‎ село Таушық 3 00:23:04
Айару Мұрат Мангистауская область‎‎‎ село Таушық 3 00:51:19
Сағатбек Ұлан Мангистауская область‎‎‎ село Таушық 3 00:18:45
Алдияр Жұмабек Карагандинская область‎‎ Караганда 3 00:31:20
Жәния Ғалымжанқызы Туркестанская область‎ Шәуілдір 3 00:24:47
Дидар Акбар Кызылординская область‎‎‎ Жаңақорған ауданы 3 00:18:37
Сағыныш Қанатқызы Карагандинская область‎‎ "Ахмет Байтұрсынұлы атындағы ЖББМ"КММ 3 00:35:45
Мұхтар Мархабатұлы Алматы Алматы 3 00:38:22
Жалғас Баймухан Акмолинская область Макинск 3 00:17:33
Рустем Исенбаев Мангистауская область‎‎‎ Бейнеу 3 00:18:46
Үміт Орын Жамбылская область‎ Қордай ауданы 3 00:24:00
Джуманиязова Малика Восточно-Казахстанская область‎ Семей 3 00:53:51
Нұрдәулет Қайрулла Карагандинская область‎‎ Караганда 3 00:57:49
Гулзат Саятбек Карагандинская область‎‎ Ақтоғай ауданы 3 00:32:26
Ерасыл Әлімбай Костанайская область‎‎ Аркалык 3 01:33:58
Марлен Қуатқалиев Актюбинская область‎ Ақтөбе 3 00:38:55
Арыстанбек Мақсат Кызылординская область‎‎‎ Қызылорда 3 01:01:39
Нұрсұлтан Мусин Восточно-Казахстанская область‎ Үржар 3 01:11:01
Арина Рем Павлодарская область Железин ауданы 3 00:45:08
Балнұр Қозыбақ Туркестанская область‎ Шымкент 3 01:08:51
Үмітай Кұспан Атырауская область‎ Атырау 3 01:36:20
Хадиджа Серікқызы Атырауская область‎ Атырау 3 01:05:25
Жасұлан Елузахұлы Карагандинская область‎‎ Теміртау 3 01:03:16
Наби Кайроллаев Карагандинская область‎‎ Караганда 3 00:43:38
Мадина Ермекжан Алматинская область‎ Өтеген батыр ауылы 3 00:18:50
Тілеген Атымтай Акмолинская область Зеренді ауданы 3 00:51:13
Бекарыс Темірбек Шымкент Шымкент 3 01:13:48
Бекарыс Қалымбек Акмолинская область Зеренді ауданы 3 00:54:24
Aйбол Совет Карагандинская область Шахтинск 3 01:00:11
Ерасыл Ермеков Карагандинская область‎‎ Караганда 3 01:02:33
Ильяс Мукатаев Павлодарская область Железин ауданы 3 00:08:12
Мадияр Сәкен Северо-Казахстанская область Петропавл қаласы 2 00:16:46
Амантай Айша Северо-Казахстанская область Петропавл қаласы 2 00:17:26
Аяла Уразбек Атырауская область‎ АТЫРАУ 2 09:38:06
Нұркелді Амангелді Нур-Султан Нур-Султан 2 00:11:59
Әлинұр Иманғали Мангистауская область‎‎‎ Мұнайлы ауданы 2 00:51:17
Насиба Нусратуллаева Туркестанская область‎ Кентау қаласы 2 00:42:20
Женисгуль Болекенова Акмолинская область Державинск 2 00:26:44
Маулен Айша Карагандинская область‎‎ Караганда 2 01:06:43
Мөлдір Төкен Карагандинская область‎‎ Молодежный 2 01:08:07
Нұрайлым Жолдығалиева Актюбинская область‎ Ақтөбе 2 00:53:27
Ернұр Емберген Кызылординская область‎‎‎ Кызылорда 2 00:28:02
Марғұлан Құрмаш Карагандинская область‎‎ Караганда 2 00:19:00
Сунгат Окасов Карагандинская область‎‎ Караганда 2 00:26:47
Томирис Бейсенбай Карагандинская область‎‎ Қарағанды 2 00:50:59
Нұрдәулет Болатұлы Восточно-Казахстанская область‎ Семей 2 01:22:24
Асель Бақытқызы Акмолинская область Шортанды 2 00:33:40
Қарақат Әліппай Кызылординская область‎‎‎ Жаңақорған ауданы 2 00:22:49
Айдын Серик Алматинская область‎ Талгар 2 01:07:57
Айару Байгайп Алматинская область‎ Талгар 2 00:43:11
Инжу Елеусиз Алматинская область‎ Алматы 2 01:27:21
Ермахан Ибрай Западно-Казахстанская область‎ Сырым ауданы 2 00:12:00
Нұрбол Зейнуллаев Карагандинская область‎‎ Караганда 2 01:21:24
Алина Абайкызы Алматы Алматы 2 01:08:02
Айару Жұмкен Карагандинская область‎‎ Жаңаарқа ауданы 2 00:37:29
Гүлсезім Ерғазы Акмолинская область Жарқайың ауданы 2 01:14:45
Аяла Намыс Карагандинская область‎‎ Караганда 2 00:21:58
Ділназ Егінбай Павлодарская область Баянауыл ауданы 2 00:45:34
Ақниет Оразахун Алматинская область‎ п. Байтерек 2 00:39:21
Айша Аманбек Алматы №179 ЖББМ 2 01:31:38
Нұртас Тлавбай Мангистауская область‎‎‎ Жетібай 2 00:43:30
Назерке Әбілсейіт Алматы Алматы 2 00:09:23
Бейбарыс Нұрсұлтанұлы Восточно-Казахстанская область‎ Үкілі қыз ауылы 2 00:32:19
Шолпан Байшуакова Шымкент Шымкент 2 00:29:11
Дастан Болат Восточно-Казахстанская область‎ Семей 2 01:00:54
Томирис Абдрашит Павлодарская область Павлодар 2 00:42:43
Айару Манарбек Карагандинская область‎‎ Темиртау 2 00:18:20
Аяна Берлібай Карагандинская область‎‎ Балхаш 2 00:18:14
Нұрасыл Иманғали Алматы Алматы 2 00:31:29
Мадина Дюсенова Западно-Казахстанская область‎ Ақсай 2 00:18:55
Гүлсезім Асан Туркестанская область‎ Түркістан 2 01:23:48
Нұржігіт Кенжебек Мангистауская область‎‎‎ Мұнайлы ауданы 2 00:26:38
Абзал Бақытжан Алматинская область‎ Кербұлақ ауданы 2 00:58:53
Арайлым Тұрғынбай Алматы №179 ЖББМ 2 01:13:55
Тұрсынбаев Ернұр Костанайская область‎‎ Амангелді ауданы 2 00:10:40
Азамат Қуандықұлы Мангистауская область‎‎‎ Жанаозен 2 00:16:36
Айдархан Есхара Туркестанская область‎ Жетысай 2 03:43:36
Айжұлдыз Еламан Атырауская область‎ Атырау 2 00:59:27
Інжу Жақсығали Атырауская область‎ Атырау 2 00:27:50
Айым Асылбекова Алматы Алматы 2 00:38:06
Beknur Koptleu Атырауская область‎ Atyrau 2 00:38:04
Риза Кайдарова Акмолинская область Атбасар 2 01:19:26
Рабиға Әбдуәли Карагандинская область‎‎ Шет ауданы 1 00:21:54
Мухамед Ахмуллаев Алматинская область‎ Қырыққұдық ауылы 1 00:31:53
Айару Бақытберген Алматы Алматы 1 01:43:32
Бақдаулет Асылбек Мангистауская область‎‎‎ Ақтау 1 00:06:13
Әсел Слам Мангистауская область‎‎‎ Актау 1 00:19:59
Дария Жасұлан Западно-Казахстанская область‎ Орал 1 00:15:14
Жігер Жақсылық Карагандинская область‎‎ Бұқар Жырау ауданы 1 01:09:44
Жансая Узакбай Мангистауская область‎‎‎ Ақтай қаласы 1 00:05:32
Оразбек Мәлік Западно-Казахстанская область‎ Уральск 1 02:00:13
ТОҒЖАН ДҮЙСЕН Алматинская область‎ Іле ауданы 1 01:17:38
Үсен Батырхан Кызылординская область‎‎‎ Жаңақорған ауданы 1 00:26:09
Сағадат Өмірзақ Актюбинская область‎ Ырғыз 1 01:04:55
Мұхамеджан Әсет Шымкент Шымкент 1 00:17:32
Өмірғожа Алтынбек Алматинская область‎ Кербұлақ ауданы 1 00:20:51
Жансұлу Жанибекқызы Мангистауская область‎‎‎ Жаңаөзен 1 00:35:37
Аян Қабыл Мангистауская область‎‎‎ Жаңаөзен 1 00:22:54
Севинч Турсунова Туркестанская область‎ Сарыағаш ауданы 1 00:33:43
Инжу Дамиркызы Алматинская область‎ Талгар 1 00:01:57
Асем Айтқали Алматинская область‎ Талғар 1 00:02:23
Елмырза Есімхан Алматинская область‎ Талгар 1 00:04:54
Ерасыл Сағат Алматы Талғар 1 00:51:41
Шахназ Маратжан Алматы Талгар 1 00:26:57
Айкөркем Рүстемқызы Атырауская область‎ Атырау 1 00:48:57
Аяна Алматай Алматинская область‎ Талгар 1 00:14:36
Аділ Гүлназым Мангистауская область‎‎‎ Актау 1 01:03:41
Айару Игилик Акмолинская область Ерейментау 1 00:55:30
Батухан Жанболат Шымкент Шымкент 1 00:37:29
Кырмызы Борибай Карагандинская область‎‎ Жанаарка 1 00:15:22
Эльдар Дәлубек Мангистауская область‎‎‎ Бейнеу 1 00:47:15
Айсұлтан Серғазы Актюбинская область‎ Ақтөбе 1 01:52:18
Аубакиров Рүстем Восточно-Казахстанская область‎ Семей 1 00:13:55
Гүлім Несіпжан Алматы Алматы 1 00:40:15
Құралай Таңжарық Алматы Іле ауданы, Казцик ауылы 1 00:23:03
Райана Байдоллаева Алматы №179 ЖББМ 1 00:14:34
Аңсар Батырбек Алматы Алматы 1 00:45:36
Алдияр Заирбек Алматы №179 ЖББМ 1 00:16:37
Ернурова Айша Карагандинская область‎‎ Балхаш 1 00:25:08
Айбар Эргаш Алматы Алматы 1 00:32:52
Ерсұлтан Нығыметжан Западно-Казахстанская область‎ Ақсай 1 00:16:40
Ая Асқар Алматы Алматы 1 00:16:41
Жанжігіт Балғабай Мангистауская область‎‎‎ Жанаозен 1 00:43:06
Дилана Кадырберли Карагандинская область‎‎ Балхаш 1 00:40:47
Алмас Даулет Мангистауская область‎‎‎ Мұнайлы ауданы, Басқұдық селосы 1 00:40:34
Төлек Сабина Северо-Казахстанская область Тайынша 1 01:16:21
Азалия Берікбай Карагандинская область‎‎ Караганда 1 00:27:13
Думан Серәлі Атырауская область‎ Атырау 1 00:29:23
Шыңғыс Рахметулла Кызылординская область‎‎‎ Арал ауданы 1 01:05:18
Мақсат Жұмағали Кызылординская область‎‎‎ Кызылорда 1 00:28:49
Мұхаммеджан Зулпухар Туркестанская область‎ Жетысай 1 00:06:01
Диас Лепесханов Мангистауская область‎‎‎ Мұнайлы ауданы, Басқұдық селосы 1 00:11:52
Гүлім Шаймерден Акмолинская область Зеренді ауданы 1 00:44:27
Нұрәлі Өміртай Акмолинская область Зеренді ауданы 1 00:33:55
Ақерке Әлішер Кызылординская область‎‎‎ Қызылорда 1 00:19:16
Айшабибі Ермекбай Кызылординская область‎‎‎ Қызылорда 1 00:03:43
Аружан Ермекбаева Мангистауская область‎‎‎ Жаңаөзен қаласы 0 01:04:47
Байсал Мерген Карагандинская область‎‎ Молодежный 0 00:35:49
Айару Ашық Туркестанская область‎ Созақ ауданы 0 00:13:10
alikhan bolysbek Алматинская область‎ Aлмата 0 01:43:28
Бексары Сезім Актюбинская область‎ Хромтау қаласы 0 01:01:54
Алихан Толегенов Атырауская область‎ Атырау 0 00:05:07
Назым Ануар Алматинская область‎ Талгар 0 00:04:40
Шыңғыс Ержан Алматинская область‎ Талгар 0 00:10:04
Құдырет Ерланұлы Атырауская область‎ Атырау 0 00:23:34
Ақниет Тұрғанбек Алматинская область‎ Талғар 0 00:01:19
Інжу Сейтақын Алматинская область‎ Талғар 0 00:44:07
Алихан Джумашев Атырауская область‎ Атырау 0 00:54:14
Асаубай Мағжан Акмолинская область Ерейментау 0 00:25:54
Аяжан Қалибек Алматы Алматы 0 01:14:14
Нуридин Адил Туркестанская область‎ Жетысай 0 04:47:52
Ақкербез Айтбай Мангистауская область‎‎‎ Жанаозен 0 00:52:39
Азамат Оралхан Карагандинская область‎‎ Балқаш 0 00:33:02
Ануар Болат Атырауская область‎ Атырау 0 00:59:40
Жансая Нұржанова Карагандинская область‎‎ Қарағанды 0 00:21:14
Айкерім Алпамыс Мангистауская область‎‎‎ Мұнайлы ауданы, Басқұдық селосы 0 00:41:34
Бектұрсын Оразалы Мангистауская область‎‎‎ Мұнайлы ауданы, Басқұдық селосы 0 00:38:33
Ислам Серікқали Атырауская область‎ Атырау 0 00:09:50
Нұрдәулет Сериков Костанайская область‎‎ Амангелді ауданы 0 00:33:05
Қуаныш Бисенов Мангистауская область‎‎‎ Мұнайлы ауданы, Басқұдық селосы 0 00:23:57
Ақберген Ескендір Кызылординская область‎‎‎ Кызылорда 0 00:17:56
Сембай Нұрасыл Кызылординская область‎‎‎ Кызылорда 0 00:13:59
Айша Бақытжанқызы Кызылординская область‎‎‎ Қызылорда 0 00:02:39
Aяулым Азаматқызы Кызылординская область‎‎‎ қызылорда 0 00:03:51
Жанерке Ысқақ Кызылординская область‎‎‎ Қызылорда 0 00:01:20
Жандос Айдос Кызылординская область‎‎‎ қызылорда 0 00:02:23
Ақбота Иса Кызылординская область‎‎‎ қызылорда 0 00:01:05
Диас Маратов Карагандинская область‎‎ Қарағанды 0 ~
Диас Таскалиев Западно-Казахстанская область‎ Орал 0 ~
Нуркелді Жолдас Туркестанская область‎ Түлкібас ауданы 0 ~
Аят Тұрсын Карагандинская область‎‎ Қарқаралы ауданы, Бесоба ауылы 0 ~
Альмира Тазабекова Алматинская область‎ Талдықорған 0 ~
Омар Ринат Мангистауская область‎‎‎ Жаңаөзен 0 ~
Абдуррахим Зейнолла Атырауская область‎ Атырау 0 ~
Алихан Сейсенбай Алматинская область‎ Илиский район, п. КазЦИК 0 ~
Кызгалдак Тойшыбаева Кызылординская область‎‎‎ Шиелі 0 ~
Бекжігіт Алтынбекұлы Жамбылская область‎ Қордай ауданы 0 ~
Амир Жалгасов Мангистауская область‎‎‎ Актау 0 ~
Малика Нурлан Алматы Алатауский район 0 ~
Жанель Солтангалы Мангистауская область‎‎‎ Жаңаөзен 0 ~
Айша Елюбай Восточно-Казахстанская область‎ УРДЖАР, село БАХТЫ 0 ~
Aйзере Қуандық Карагандинская область‎‎ Балхаш 0 ~
Нурсая Абдурахимова Шымкент Шымкент 0 ~
Камила Сайлаубек Алматинская область‎ Іле ауданы, Өтеген батыр ауылы 0 ~
Ильяс Молдаханов Акмолинская область "Алтынды жалпы орта мектебі" КММ 0 ~
Хамиджан Шажалиев Шымкент Шымкент 0 ~
Гауһар Рахым Карагандинская область‎‎ Сәтбаев 0 ~
Інжу Бауыржан Атырауская область‎ Атырау 0 ~
Мәди Шамей Карагандинская область‎‎ Қарағанды 0 ~
Гүлсая Кенжебайқызы Кызылординская область‎‎‎ Жаңақорған 0 ~
Бекбатыр Болғанбай Карагандинская область‎‎ г.Сатпаев 0 ~
Арнұр Бақдәулет Туркестанская область‎ Ордабасы ауданы 0 ~
Саяжан Саятқызы Карагандинская область‎‎ Сәтбаев 0 ~